Blog mars rośnie w siłę

przejdź do komentarzy
mars mars/mars.bloblo.pl

Ciekawe stylizacje, niebanalne spojrzenie na modę.

Powiększa się grono dziewczyn, które chcą się podzielić ze światem swoim pomysłem na modę, styl bycia i życia. Do tych najbardziej zaawansowanych i odważnych należy mars.

Na początku z pewną nieśmiałością, teraz z wprawą i fantazją pokazuje nie tylko swój styl i ulubione rzeczy, ale i otoczenie, w którym się porusza i które na pewno ma na nią wielki wpływ.

Mars mówi, że od zawsze podobało się jej przemyślane ubieranie - "grzebanie", wyszukiwanie czegoś czym mogłaby zaskoczyć... choćby samą siebie. W modzie ceni zabawę, możliwość łączenia i eksperymentowania.

Jeszcze do niedawna skupiałam się na oglądaniu tak zwanych "blogów feszynowych" dziewczyn z Francji. Aż postanowiłam nie być bierna i sama coś zrobić. Stąd ten blog. Mam nadzieję że będzie rósł w siłę - mówi mars.

Zobaczcie galerię fotek pochodzących z bloga. A potem koniecznie zajrzyjcie do stylowej krainy mars.

Zeberka ma nadzieję, że w Waszym gronie znajdą się dziewczyny, które zechcą założyć modowego bloga. Szafiarki, komentatorki stylu innych, kochające makijaż lub mające własny pogląd na wszystko, co mieści się w obszernym pojęciu MODA. Najciekawsze blogi będziemy promować na Zeberce.


Zdjęcia z bloga mars

Zdjęcia z bloga mars

Zdjęcia z bloga mars

Zdjęcia z bloga mars

Zdjęcia z bloga mars

Zdjęcia z bloga mars

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!