Błędy w makijażu, których powinnaś unikać (VIDEO)

przejdź do komentarzy
makijaż makijaż/YouTube

Zilustrowane. Zobacz, by nie popełnić żadnego z nich.

"To nie o mnie" - myśli kobieta, na której widok inne panie uśmiechają się z politowaniem.

Zły odcień podkładu

Nawet jeśli nałożysz go równo, dokładnie, nie masz gwarancji, że tak wytrzyma cały dzień i w trakcie nie pojawią się plamy. A to dopiero koszmarny widok.

Do przyciemniania skóry służą samoopalacze. Jeśli jakikolwiek produkt do makijażu twarzy może być ciemniejszy od skóry, to jest to nie podkład, nie puder, a bronzer.

Maska

Podkład na twarzy, a na szyi brak. Często bywa tak, że aplikując podkład jest on tak idealnie dobrany do naszego koloru skóry, że nie czujemy potrzeby "rozciągania" go na szyję. Z tym, że wiele podkładów utlenia się. Wówczas na linii żuchwy mamy nieestetyczną granicę naszego makijażu. Nic bardziej niż ona nie podkreśla jego sztuczności.

Błędy w makijażu, których powinnaś unikać (VIDEO)

Zbyt mocno podkreślone brwi

Jasne, mocne brwi mogą być piękne, ale tylko wtedy, gdy dała je nam natura. Dorysowywanie ich na siłę prowadzi do efektu gąsienicy nad okiem.

Przesadzone konturowanie

Wiemy, że teraz panuje na to istne szaleństwo - wydaje się, że nie ma makijażowego tutorialu, gdzie wizażystka się nie konturuje twarzy. W porządku, umiejętne konturowanie naprawdę podkreśla nasze rysy twarzy. A co stanie się, jeśli zrobimy to nieprawidłowo?

Ogromna plama różu

Czemu ma służyć? Odrobina dodaje świeżości, nadmiar - lat.

Błędy w makijażu, których powinnaś unikać (VIDEO)

Ciemne smoky eye na dzień

Światło dzienne jest bezlitosne i potrzebuje naprawdę niewielkiej ilości cieni do powiek. Czerń, błyszczące drobinki i światło dzienne nie lubią się za bardzo, podobnie jak wszelkie zbyt intensywne kolory. Jeśli jednak chcesz dodać sobie lat, wal (cień) śmiało.

Przerysowane usta

Kogo chcesz oszukać? Takie rzeczy może robić Kylie Jenner na swoim Instagramie. Gdy szminka zetrze się w trakcie posiłku, wszyscy nagle zobaczą, że nie masz połowy ust.

Na poniższym filmiku wszelkie błędy zebrano w jednym makijażu. Przerażające, prawda?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!