Biedronka komentuje swoją kolekcję Loft37: Te buty są bezpieczne!

przejdź do komentarzy
biedronka biedronka/mat. pras.

"Nie odnotowaliśmy do tej pory żadnej reklamacji."

O kolekcji butów i dodatków, które marka Loft37 zaprojektowała specjalnie dla popularniej sieci sklepów Biedronka, było bardzo głośno już od momentu, kiedy pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. Dokładnie tydzień temu dziewczyny w całej Polsce wybrały się do sklepów w celu zakupu pożądanych butów. Niezłe modele, ciekawy wygląd, no i oczywiście super cena. Szybko okazało się, że to może być zbyt piękne.

Biedronka komentuje swoją kolekcję Loft37: Te buty są bezpieczne!

ZOBACZ: KOLEKCJA LOFT37 DLA BIEDRONKI TO PORAŻKA? TEN POST NIE POZOSTAWIA WĄTPLIWOŚCI

Szybko zaczęły nadciągać niepokojące sygnały na temat ich jakości. Jedna z niezadowolonych klientek sklepu wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcie stóp swojej córki po kilkunastu minutach spaceru we wspominanych wyżej butach. Kobieta zarzucała Biedronce, że buty, które pojawiły się u nich w sprzedaży są szkodliwe dla zdrowia.

Warto jednak pamiętać, że nawet zakup bardzo drogich butów nie musi gwarantować nam świetnej jakości i wygody.W takiej sytuacji Biedronka nie mogła pozostać bierna i szybko wystosowała oświadczenie na temat butów.

Damskie buty Loft37 dostępne w naszej sieci zostały wykonane z polichlorku winylu, o czym klienci byli wyraźnie informowani za pomocą książeczki, dołączonej do każdego produktu. Odnosząc się do kwestii ich jakości, zaznaczamy, że producent posiada dokumenty potwierdzające bezpieczeństwo zastosowanego materiału. Co warte podkreślenia, w tym przypadku zadbano nie tylko o tę kwestię – producent otrzymał również certyfikat BSCI, który potwierdza odpowiednie standardy etyczne tej firmy, w tym w obszarze zatrudnienia oraz ochrony środowiska.

Zwracamy uwagę na to, że w przypadku kategorii artykułów, jaką są buty, na komfort użytkowania ma wpływ nie tylko materiał, z którego są wykonane, ale także właściwy dobór rozmiaru czy sposób użytkowania, na co Państwo również zwróciliście uwagę. Podkreślamy również, iż mimo dużej skali sprzedaży produktu, nie odnotowaliśmy do tej pory żadnej reklamacji do Biura Obsługi Klienta naszej sieci odnośnie tego artykułu
- czytamy w oświadczeniu.

ZOBACZ TEŻ: WIĄZANE BALERINKI - GDZIE JE KUPIĆ?

Zdecydowałyście się na zakup tych butów? Jakie są Wasze doświadczenia z ich użytkowaniem?

Biedronka komentuje swoją kolekcję Loft37: Te buty są bezpieczne!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!