Beyonce została weganką

przejdź do komentarzy
beyonce beyonce/© Fame/Flynet

Na razie na 3 tygodnie.

Jay Z postanowił spróbować w życiu czegoś nowego. Mąż Beyonce napisał na swojej stronie Life + Times, że na 22 dni zostaje weganinem. W ślad za nim poszła Bee - małżonkowie będą wspólnie próbować na swojej skórze efektów nowej diety.

Psycholodzy mówią, że nabranie nowych nawyków albo zerwanie ze starymi zabiera 21 dni - napisał raper. - 22 dnia odkrywasz swoją nową drogę.

W związku z tym Jay Z funduje sobie i żonie właśnie 3 tygodnie nowego stylu życia.

3 grudnia, dzień przed moimi 44. urodzinami, podjąłem wyzwanie - zostanę weganinem. Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu, kiedy mój przyjaciel, który również jest weganinem, zachęcił mnie do spróbowania kuchni opartej na roślinach. Każdego dnia jadłem wegańskie śniadanie - okazało się, że podeszło mi to bardziej, niż się spodziewałem - pisze mąż Beyonce.

Owym przyjacielem Jaya Z jest Marco Borges, entuzjasta diety wegańskiej i organicznej. W swojej kuchni nie stosuje produktów zawierających gluten. Borges współpracuje z gwiazdami, pomagając im w układaniu diety i odchudzaniu.

Dieta Marco nosi nazwę 22 Days Nutrition - Jay Z reklamuje ją z wielkim zapałem.

Dla męża Beyonce data rozpoczęcia nowej diety nie jest przypadkowa. Obsesja liczb (a dokładnie cyfry 4) daje o sobie znać. Jay kończy 44 lata, dieta trwa 22 dni (2+2=4).

Dietetyczny projekt małżonków zakończy się w Boże Narodzenie.

Nie wiem, co się wydarzy po świętach - pisze Jay Z. - Zostanę pół-weganinem, a może będę wierny tej diecie? Może doświadczę duchowej i fizycznej przemiany? Zobaczymy... - napisał muzyk.

Czekamy na efekty diety. Czy owocem trzech tygodni wega będzie nowa figura Bee? Przekonamy się niedługo.


Beyonce została weganką

Beyonce została weganką

Beyonce została weganką

Beyonce została weganką

Beyonce została weganką

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!