Bella Hadid odpowiada na plotki! Nikt nie spodziewał się takiej reakcji...

przejdź do komentarzy
bella hadid bella hadid/© Instagram, FameFlyNet

Porównajcie zdjęcia.

Bella Hadid jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 18 milionów ludzi, choć jak twierdzi, wcale nie zyskała dzięki temu na pewności siebie. Lata pracy na wybiegu i przed obiektywem nie pozbawiły jej również kompleksów. Mimo to uparcie twierdzi, że nigdy nie zdecydowałaby się na operację plastyczną. Według niej to zwykłe „zepsucie twarzy”.

Opinia publiczna jest innego zdania. Według internautów Bella od lat systematycznie poprawia swój wygląd. Modelka zdecydowała się odpowiedzieć na plotki, które na temat jej ust krążą w sieci.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID WYJAWIŁA SWÓJ NAJWIĘKSZY SEKRET! TAKA PIĘKNOŚĆ, A TAKIE KOMPLEKSY?!

Ludziom wydaje się, że jestem bardzo pewna siebie, ale naprawdę wciąż uczę się samoakceptacji. Od dziecka miałam wąską talię i szerokie biodra. Byłam trochę pulchna. Teraz nauczyłam się doceniać kształt swojego ciała. Wcześniej przez całe życie porównywałam się do siostry, która miała sześciopak i była bardzo wysportowana.- tłumaczy Bella.

Zamiast decydować się na operację plastyczną, uczę się akceptować rzeczy, które sprawiają, że czuje się niepewnie. Możecie zrobić skan mojej twarzy. Nie wypełniam ust, ponieważ boję się tego, nie chcę zepsuć wyglądu mojej twarzy.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID ODPOWIADA HEJTEROM! DO SIECI TRAFIA KOLEJNE WYZYWAJĄCE ZDJĘCIE

Modelka brzmi wiarygodnie, jednak kiedy to mówi, mamy przed oczami jej zdjęcia. Z wiekiem zmieniają się rysy twarzy, to pewne. Czy w ten sam wspaniały sposób mogą wypełnić się usta? Porównajcie poniższe zdjęcia i oceńcie same.


Bella Hadid odpowiada na plotki! Nikt nie spodziewał się takiej reakcji…

Bella Hadid odpowiada na plotki! Nikt nie spodziewał się takiej reakcji…

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj
 • gość 21-10-18, 11:25 cytuj
  Wiecie a ja sama nie wiem, nawet jeżeli miała wypełnione usta to malutko- 0,5 ml tyle co ja mam. Jej dolna warga się nie zmieniła, górna troszeczkę. I nie wiem czy wszyscy jesteście jacyś pechowi, ale mi wraz z wiekiem zmieniło się wiele rzeczy na dobre.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 06-06-18, 17:47 cytuj
  Jak można tak wciskać ludziom kit.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 05-06-18, 14:55 cytuj
  ona po prostu pięknie się starzeje...puchną jej usta z wiekiem itd, no i dieta też zmienia rysy twarzy, jak już wszyscy wiemy
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 05-06-18, 11:22 cytuj
  ale kłamczucha :D
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 04-06-18, 22:36 cytuj
  Usta z wiekiem puchna, a nos ulega skroceniu :)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 04-06-18, 19:27 cytuj
  nie trzeba być chirurgiem plastykiem, żeby zauważyć: operację nosa, coś robione przy powiekach (przestrzeń brew- powieka), policzki, górna warga. I "choćby przyszło tysiąc atletów i każdy zjadłby tysiąc kotletów, i każdy nie wiem jak się wytężał, to nie udźwigną [jej kłamstw], taki to ciężar"- cytując klasyka.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!