Bella Hadid farbuje włosy, by odróżnić się od Gigi?!

przejdź do komentarzy
bella hadid bella hadid/© StarStock

W wywiadzie zdradziła, że...

Bella Hadid nie bez powodu porównywana jest do swojej siostry Gigi Hadid. Obie dziewczyny wymarzyły sobie karierę w branży modowej, obie odnoszą sukcesy w modelingu, o obu rozpisują się media na całym świecie. Nie da się też powstrzymać od porównywania obu modelek i doszukiwania się podobieństw w ich urodzie.

I tu tak naprawdę od razu w oczy rzucają się różnice... Razem z najmocniejszą - kolorem włosów.

ZOBACZ TEŻ: Tym zdjęciem Bella Hadid wprowadziła w osłupienie swoich fanów

W Internecie nie brakuje dociekań fanów i krytyków obu modelek, mówiących o tym, że Bella z rozmysłem zafundowała sobie dużo ciemniejszy odcień, by jak najmocniej odróżnić się od swojej starszej siostry. Kwestia ta poruszona została nawet w jednym z ostatnich wywiadów modelki. Bella w rozmowie opublikowanej na łamach Glamour rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące koloru swoich włosów!

Tak naprawdę nie przefarbowałam swoich włosów po to, by odróżnić się od Gig. Zaczęłam je farbować gdy miałam 14 lat. Zafarbowałam je na czarno i niebieski, nosiłam kreski robione eyelinerem. Byłam punkówą. Nie wykluczam ewentualnego przefarbowania się na blond! - stwierdziła.

Co więcej, Belle opowiedziała też o łączącej ją i Gigi więzi. Doszukujący się między siostrami nieustającej konkurencji będą zawiedzeni - są one sobie dużo bliższe niż może się wydawać. Tak samo zawiedzeni będą ludzie spodziewający się bełkotu zamiast konkretnych odpowiedzi modelki w wywiadzie... Bella udowodniła rozmową, że ma coś do powiedzenia w przeciwieństwie do niektórych koleżanek z branży.

ZOBACZ TEŻ: Zayn Malik zdradził sekret udanego związku z Gigi Hadid

Zaskoczone?


Bella Hadid farbuje włosy, by odróżnić się od Gigi?!

Bella Hadid farbuje włosy, by odróżnić się od Gigi?!

Bella Hadid farbuje włosy, by odróżnić się od Gigi?!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!