Behati, Bar i Candice prezentują wielkie ciążowe brzuszki (FOTO)

przejdź do komentarzy
behati prinsloo behati prinsloo/© StarStock

Zobaczcie, jak wyglądają!

Ich ciąże od kilku miesięcy śledzą z zapartym tchem media na całym świecie. Mowa oczywiście o Behati Prinsloo, Bar Refaeli i Candice Swanepoel. Na początku roku ogłosiły, że każda z nich spodziewa się dziecka. Po kilku miesiącach chwalą się coraz większymi brzuszkami!

ZOBACZ TEŻ: Bar Refaeli prawdziwą fitmamą? W ciąży nie przestaje ćwiczyć

Modelki przez ostatnie miesiące dzieliły się z fanami każdym dodatkowym centymetrem w tali. Dokładni dokumentowały swoje zmieniające się ciążowe figury. Także w ostatnim trymestrze nie stronią od dzielenia się kolejnymi fotkami na swoich instagramowych profilach.

Wśród ostatnio dodanych zdjęć na kontach każdej z nich nie brakuje też tych z widocznymi brzuszkami, które są już naprawdę sporych rozmiarów.

Każda z przyszłych mam może pochwalić się zdrowym wyglądem. Przypomnijmy np. Bar nadal nie zrezygnował z ćwiczeń, choć z pewnością nie są one tak intensywne, jak przed ciąża.

ZOBACZ TEŻ: Candice Swanepoel z nagim ciążowym brzuchem na ulicy

Oto ich najnowsze zdjęcia!Officially can't see my bikini bottoms. 🏀☺️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Candice Swanepoel (@angelcandices)Candice Swanepoel InstagramBehati, Bar i Candice prezentują wielkie ciążowe brzuszki (FOTO)

🌱 #chooseLOVE 🌈

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo)Behati Prinsloo InstagramBehati, Bar i Candice prezentują wielkie ciążowe brzuszki (FOTO)

Weekend vibes

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Bar Refaeli (@barrefaeli)Bar Refaeli InstagramBehati, Bar i Candice prezentują wielkie ciążowe brzuszki (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!