Będziecie zaskoczone, jak wygląda nowa ulubiona fryzura Kim Kardashian!

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/StarStock / Instagram (@kimkardashian)

W takim wydaniu jeszcze jej nie widziałyśmy!

Kim Kardashian udowodniła nie raz, że bardzo lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. I wcale nie mamy na myśli wyłącznie zmian, których dokonuje na stole u swojego ulubionego chirurga plastycznego, ani w gabinecie medycyny estetycznej. Kim wbrew pozorom lubi również eksperymentować z włosami. A dokładniej to balansować pomiędzy dwoma kolorami.

ZOBACZ: STYLISTKA KIM I KHLOE KARDASHIAN ZDRADZIŁA TAJEMNICĘ SIÓSTR! CO ROBIĄ Z WŁOSAMI?

Kim jakiś czas temu myślała nad powrotem do ciemnych włosów, jednak ostatecznie (a przynajmniej póki co) ciągle jest blondynką. Eksperymentuje za to z włosami na inne sposoby - a to pokazuje się w krótkim bobie, a to z bardzo długimi doczepami, a to w idealnie wyprostowanych włosach, a ostatnio...

Kim pokazała się w pokręconych włosach. Nic dziwnego, prawda? Ale w sumie zgodnie stwierdzamy, że w taki wydaniu jeszcze nie widziałyśmy jej nigdy wcześniej! Kim zazwyczaj kręciła włosy od połowy, tym razem pofalowała je od samej góry. Jej fryzura równie dobrze sprawdziłaby się jako element przebrania syreny, włosy wyglądały, jakby Kim właśnie wyłoniła się z morza!

ZOBACZ: OTO, JAK TRZECIE DZIECKO KIM I KANYE URATOWAŁO ICH RELACJE Z BEYONCE I JAYEM-Z

Jak Wam się podoba taka fryzura?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!