Annie Lewandowskiej w ciąży urósł nie tylko brzuszek (FOTO)

przejdź do komentarzy
anna lewandowska anna lewandowska/Instagram

Internauci zachwycają się nowymi kształtami trenerki.

Większość kobiet w ciąży cieszy się pewnym jej efektem ubocznym - większymi piersiami. Wszystkie posiadaczki małego biustu w ciąży w końcu są zadowolone ze swoich kształtów.

Czytaj także: ANNIE LEWANDOWSKIEJ PUŚCIŁY NERWY NA INSTAGRAMIE

Nowymi krągłościami może cieszyć się też Anna Lewandowska, która jest w szóstym miesiącu ciąży. Internauci zauważyli, że bikini leży na sportsmence inaczej, z kolei jej biust w kostiumie do treningu wygląda bardzo imponująco.

Ale ładne ciążowe cycuszki 😉

Jaki biuścik 😉
- można przeczytać komentarze.


Czytaj także: Anna Lewandowska lekarzem? Kolejna burza na jej Instagramie

Internautki zazdroszczą Ani, że brzuszek wciąż jest całkiem mały, z kolei biust jest taki, jaki powinien. Jedno jest pewne - przed obserwatorami na Instagramie nic się nie ukryje!


Lubię smaki egzotyczne! Jak wiecie często bazuje na produktach z kokosa. Jak to jest z coraz bardziej popularną wodą kokosową - czy słusznie nazywana jest wodą życia? ✔️Dla kogo? ✔️Czy kobiety w ciąży mogą ją spożywać? ✔️W jakich ilościach? ✔️Czy dla sportowców? 👉🏻 Zapraszam na bloga! www.annalewandowska.com💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻I like exotic flavors! As you know mostly with products from coconut. How is it with coconut water - the water of life? ✔️For whom? ✔️Should pregnant women drink it? ✔️In what quantities? ✔️Is it fine for athletes? 👉🏻 check on my blog! #healthy #healthyplanbyann #annalewandowska #coconutwater #foodsbyAnn @foods_by_ann #healthypregnant #pregnant #6mounths #positive

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Annie Lewandowskiej w ciąży urósł nie tylko brzuszek (FOTO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj