Anne Hathaway w sesji dla Gotham (FOTO)

przejdź do komentarzy
anne hathaway anne hathaway/Gotham Magazine

Męski szyk i nonszalancja.

Anne Hathaway w pełnej wdzięku pozie zdobi okładkę grudniowego Gotham.
28-letnią aktorkę wystylizowała Rachel Zoe, a ubrania i akcesoria, jakie pojawiają się na zdjęciach, pochodzą od Jeana-Paula Gaultiera, Christiana Louboutina, Briana Atwooda i Davida Yurmana.

W wywiadze Anne opowiada o chemii między nią a Jake'm Gyllenhaalem: Jeżeli nie ma chemii między Tobą a Gyllenhaalem, prawdopodobnie jest z Tobą coś nie tak, ponieważ on jest najbardziej szaleńczo charyzmatycznym facetem. Wszystko, co musisz robić, to słuchać go i jesteś od razu zaczarowana.

Jeżeli zaś chodzi o role, jakie Anne chciałaby zagrać, to: Wszystko Ibsena. Większość Szekspira. Większość ról, jakie chciałabym zagrać, sprowadza się do teatru. Jeżeli chodzi o karierę, to w którymś momencie chciałabym zabić kosmitę. Chciałabym przemierzać przestrzeń w statku kosmicznym i może zostać szpiegiem. Chciałabym skopać tylka tyłków.

A jeśli ktoś chce dowiedzieć się kilku faktów dotyczących Anne, to zapraszamy - Uwielbiam jeździć konno. To czysta radość. Nie toleruję ostrego jedzenia – mam wrażliwy żołądek. Och, I jestem okropnym kierowcą. Naprawdę strasznym. Tragicznym. Serio tragicznym. Postrach drogowy to ja.

Więcej znajdziecie TU.

Zobaczcie Anne w sesji:

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!