Anne Hathaway na polskiej okładce Harper's Bazaar

przejdź do komentarzy
harper's bazaar harper's bazaar/Harper's Bazaar

Harper's Bazaar - nowości ze świata high fashion!

W połowie marca na rynku ukaże się drugi numer polskiej edycji magazynu. Na okładce zdobywczyni Oscara - Anne Hathaway, a w środku m.in. wywiad z projektantem domu mody Balmain oraz autorką książki Żony dyktatorów - Diane Ducret.

Jedną z głównych atrakcji numeru będzie niezwykły raport haute couture oraz historia słynnej współpracy Richarda Avedona z Audrey Hepburn.

Pierwsza okładka z Małgosią Belą ustawiła nam wysoko poprzeczkę. Szukając tematu kolejnego numeru wybraliśmy wyjątkową sesję Harper's Bazaar właśnie z Anne Hathaway. To niezwykła aktorka, piękna i zdolna kobieta - mówi Joanna Góra, redaktor naczelna polskiej edycji Harper's Bazaar.

W kwietniowym numerze zaprezentowane są również 24 godziny z projektantką Diane von Furstenberg, pomysłodawczynią kobiecej linii sukienek zwanych wrap dress eksponującej kobiece kształty oraz rozmowa z dyrektorem artystycznym domu mody Balmain - Olivier'em Rousteing'iem, który zajął miejsce mistrza Decarnina.

Na łamach magazynu pojawi się także historia niebanalnej artystki o bujnym życiorysie - Florance Broadhurst, twórczyni słynnego studia ręcznie malowanych tapet. To co ją wyróżniało spośród innych projektantów to dynamiczne i rzucające się w oczy wzory.


Ponadto diety słynnych modelek oraz relacja z imprezy Harper’s Bazaar.

Jak oceniacie drugą okładkę polskiej edycji magazynu?

Anne Hathaway  na kwietniowej okładce Harper’s Bazaar Polska

Anne Hathaway  na polskiej  okładce Harper's Bazaar


Wywiad z Joanną Górą - redaktor naczelną Harper's Bazaar Polska

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!