Anna Lewandowska zachęca do picia... Internauci długo czekali na taki wpis!

przejdź do komentarzy
anna lewandowska anna lewandowska/© Instagram, AKPA

Są zachwyceni!

Wszyscy wiemy, że nawadnianie jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki wodzie oczyszczamy organizm z toksyn, pozbywamy się wzdęć i regulujemy funkcjonowanie żołądka. Dzięki wodzie możemy również zrzucić zbędne kilogramy! Niestety często o tym zapominamy. Z okazji Światowego Dnia Wody Anna Lewandowska postanowiła przypomnieć swoim fanom, że w kwestii wody liczy się zarówno ilość, jak i jakość.

Dziś rano na swoim blogu opublikowała artykuł o tym, jak ważny jest wybór wody butelkowanej, którą kupujemy. Myślisz, że nie ma to znaczenia? Istotne jest wybranie najlepszej z dostępnych na rynku. Woda mineralna będzie najlepszym wyborem, ponieważ świetnie wpływa na organizm, dostarczając mu wiele niezbędnych minerałów. Woda źródlana nawadnia, ale przy okazji wypłukuje z organizmu niezbędne minerały.

ZOBACZ TEŻ: ANNA LEWANDOWSKA W PRZEŚWITUJĄCEJ SUKNI, PRZEZ KTÓRĄ MÓWIĄ O NIEJ WSZYSCY!

Istotne są również składniki, które znajdują się w wodzie. Woda z wysoką zawartością magnezu jest najlepsza dla osób chorych na cukrzycę oraz dla kobiet przyjmujących tabletki antykoncepcyjne. Za to tę z wapniem powinny wybierać osoby aktywne sportowo i przechodzące menopauzę.


Wiesz doskonale, jak ważne jest jej picie, mimo wszystko częściej zamiast szklanki wody sięgasz po filiżankę kawy? Lepiej to zmień, a przy okazji wybierz taką wodę, która będzie miała najlepszy wpływ na Twoje zdrowie.

ZOBACZ TEŻ: KTÓRĄ CZEŚĆ SWOJEGO CIAŁA NAJBARDZIEJ LUBI ANNA LEWANDOWSKA? (FOTO)

Jaką wodę wybieracie najczęściej?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!