Anna Lewandowska pochwaliła się nowym projektem, a w komentarzach hejt i...

przejdź do komentarzy
anna lewandowska anna lewandowska/© KAPiF, Instagram

...porównania do Ewy Chodakowskiej!

To, czego na pewno nie można zarzucić Annie Lewandowskiej, to spoczywanie na laurach. Trenerka non stop angażuje się w nowe projekty i realizuje postawione przed sobą cele. Z jej listy zniknęła właśnie kolejna edycja obozu treningowego, ale w jej miejsce szybko pojawił się zupełnie nowy pomysł...

Jak się okazuje, świeżo upieczona mama postanowiła znaleźć kolejny sposób na to, by dotrzeć do swoich fanek i jeszcze lepiej zmotywować je w trenowaniu i utrzymywaniu zdrowego stylu życia. Jak? Nowym projektem okazał się być książkowy kalendarz motywacyjny.

Trenerka na swoim Instagramie zdradziła w jednym z ostatnich postów, że właśnie kończy nad nim pracę.

To będzie dobry dzień! 💪🏻💥Kończę ostatnie poprawki i... mój książkowy KALENDARZ MOTYWACYJNY 2018 pędzi do druku!!!! Oj to będziecie coś!!!💥💥🙏🏻dawka #motivationbyann GWARANTUJĘ! - napisała.

Oczywiście w komentarzach w momencie zaroiło się od deklaracji składanych przez fanki, że zaopatrzą się w egzemplarz dla siebie. Nie zabrakło też jednak kilku złośliwych uwag. Tak, Lewandowska po raz kolejny porównana została do Ewy Chodakowskiej...

pomyslowa? Jakies 3 miesiace temu stworzyla kalendarz motywacyjny Ewa chodakowska, teraz nagle "wymyslila" go Anka... matko... wymysl cos sama nie tylko kopiujesz pomysly innych [pisownia oryginalna] - napisała jedna z "fanek".

Cóż... Wydawać by się mogło, że w dobie popularności tego typu kalendarzy nikt nie będzie używał akurat tego argumentu, a jednak. Hejterzy nie zawodzą?
Anna Lewandowska pochwaliła się nowym projektem, a w komentarzach hejt i...

Anna Lewandowska pochwaliła się nowym projektem, a w komentarzach hejt i...

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj