Anja Rubik przedstawia przerażające aspekty pracy modelki

przejdź do komentarzy
anja rubik anja rubik/Instagram

Czy rzeczywiście to taki łatwy zawód?

Niektórzy twierdzą, że praca modelki jest lekka, łatwa i przyjemna. Wielokrotnie zapomina się, jak wielkich wyrzeczeń, czy poświęceń wymaga. Postanowiła przypomnieć o tym fakcie jedna z najsłynniejszych modelek na świecie, Anja Rubik.

Modelki na Instagramie - przegląd tygodnia (FOTO)

Opowiedziała o kulisach swoich ostatnich projektów. Uduszenie przez węża, czy porażanie prądem brzmią naprawdę przerażająco.

Z wężami miałam parę sesji, było całkiem nieźle. Jeden boa był w złym humorze, albo wyczuł zapach szczurka, bo ja miałam szczurka. Boa są strasznie ciężkie, te boa wokół mnie owinęli kiedyś, a to jest paręnaście kilo, i trudno powiedzieć czy on zaczyna ściskać czy to jest jego waga. I ten jeden wąż był w gorszym humorze i zaczął bardziej ściskać i nie mogłam oddychać. Była akcja i musieli odplątać go na siłę. Jest niebezpiecznie np. w basenie, jak kabel od lampy wpada do wody, to można zostać porażonym prądem.


Ile warte są nogi Anji Rubik?

Takich sytuacji było zapewne wiele. Nie wspominając o notorycznej pracy w trudnych warunkach, czyli na deszczu, czy zimnie. Zgodziłybyście się na takie ryzyko?


Working on a hair braid on set . wearing @jfisherjewelry ring . rp @lucynaszymanska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anja Rubik (@anja_rubik)
#fendi #saintlaurent #framejeans

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anja Rubik (@anja_rubik)Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!