Ania Bałon już kończy karierę modelki

przejdź do komentarzy
ania bałon ania bałon/Kapif

Planuje jednak pozostać w branży.

Ani Bałon, mimo wielkich chęci i aspiracji, po finale programu Top Model nie udało się zrobić kariery.

Zamiast na wybiegach modelka brylowała na salonach i co jakiś czas udzielała wywiadów telewizjom śniadaniowym i portalom internetowym.

Kilka dni temu Ania oficjalnie ogłosiła, że kończy karierę modelki. Gazeta Opole informuje, że celebrytka planuje teraz poświęcić się pracy agentki modelek.

Ania chwaląc się znajomością świata modelingu stwierdziła, że jest w stanie nie tylko doskonale pokierować karierą przyszłych modelek, ale i wypromować początkujących projektantów.

Możemy mieć jednak nadzieję, że czasem zobaczymy sesje z jej udziałem. - Udział w sesjach to zajęcie dodatkowe - traktuję je jako hobby, a nie pracę. Poważniej jako pracę traktuję organizację pokazów mody i promowanie młodych projektantów. Nie chodzi o noszenie przeze mnie ich kreacji, a wykorzystanie kontaktów, które zdobyłam od zakończenia "Top Model" w celu ich promocji - przyznała Anna.

Ciekawi jesteśmy co wyjdzie z jej najnowszych planów. Kilka miesięcy temu przecież zapowiadała, że "już wkrótce ruszy coś dużego w internecie, związanego z jej poradami dietetycznymi." (News TUTAJ).

Jak sądzicie, czy Ania nadaje się do pracy agentki adeptek modelingu? Oddałybyście się pod jej skrzydła?

Ania Bałon już kończy karierę modelki

Ania Bałon już kończy karierę modelki

Ania Bałon już kończy karierę modelki

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!