Ania Bałon będzie prowadzić metamorfozy dla pań

przejdź do komentarzy
ania bałon ania bałon/Facebook

Obiecuje, że zmieni panie w "kobiety sukcesu". Takie jak ona sama?

Na Facebooku Anny Bałon pojawił się niedawno promocyjny wpis.

Czujesz że czas na zmianę, ale nie wiesz co w sobie zmienić?
Chciałabyś sprawić by każdy patrzył na Ciebie pełnym zachwytu wzrokiem?
Zgłoś się do nas a gwarantujemy że przejdziesz odmianę nie tylko z zewnątrz, ale i w środku. Ten intensywny dwudniowy kurs, pomoże Ci rozwinąć się, zmienić z "szarej myszki" w kobietę sukcesu.


Chodzi o nowe kursy dla pań, Metamorfozy, których pomysłodawczynią jest była uczestniczka Top Model.

– Zgłaszały się do mnie kobiety, które mają troszkę więcej lat i niestety nie kwalifikują się już do bycia modelką, ale chciały bardzo coś w sobie zmienić, tzn. inaczej się ubierać, zrobić sobie fajną sesję. Wpadł mi do głowy pomysł, że można zrobić kurs „Metamorfozy” – mówi Bałon agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Na dwudniowych warsztatach kursantka spotka się z ekspertami od zmiany wizerunku.

– Będzie można skorzystać z metamorfozy fryzjerskiej, makijażowej. Są warsztaty ze stylistą, podczas których dziewczyny same dobierają sobie stroje. Później styliści je oceniają i mówią, co jest nie tak, na co powinny zwrócić uwagę i jakie fasony i kolory są dla nich najlepsze –  wyjaśnia Bałon.

Kobiety będą mogły także skorzystać z porad dietetyka, nauczą się chodzenia z gracją oraz profesjonalnej autoprezentacji.

– Jak zachować się na rozmowie o pracę, jak zwiększyć szanse przejścia różnych rozmów czy castingów, jak lepiej sobie radzić w związkach czy relacjach prywatnych z różnymi osobami, jak przekonać kogoś do swojego zdania, jak pokonać stres – wylicza tematy szkolenia Bałon.

Wisienką na torcie takiego kursy ma być sesja zdjęciowa. Koszt to 300 zł. Jak widać coraz więcej celebrytek marzy o tym, by odmieniać Polki. Tylko czy Bałon jest dobrym wzorem?

Ania Bałon będzie prowadzić metamorfozy dla pańAnia Bałon będzie prowadzić metamorfozy dla pań

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!