Angelica Kenova - kolejna żywa lalka robi furorę w sieci!

przejdź do komentarzy
angelica kenova angelica kenova/Facebook

Jej historia jest naprawdę tragiczna.

Do tej pory furorę w sieci robiła "żywa lalka" Valeria Lukyanova. Teraz jej prawdziwą konkurencją jest 26-letnia Rosjanka, która wzbudza jeszcze więcej kontrowersji.

Mowa o Angelice Kenovej, która mieszka z rodzicami w Moskwie i utrzymuje, że żyje jak lalka, co wiąże się także z tym, że nigdy nie miała chłopaka.

Jeszcze więcej kontrowersji wzbudza fakt, iż żywa lalka twierdzi, że nigdy nie miała żadnej operacji plastycznej. Ponoć za jej perfekcyjną, nienaturalną wręcz figurę odpowiada osobisty trener, z którym codziennie doskonali swoją sylwetkę.

Niestety okazuje się również, że obecny wygląd Angeliki to "zasługa" ambicji jej rodziców.

Moi rodzice wychowali mnie jak księżniczkę, w wyniku tego, nie nadaję się do prawdziwego życia - jestem jak żywa lalka. Rodzice są ze mnie dzisiaj dumni i zachęcają do pracy modelki. W dzieciństwie rodzice ubierali mnie jak małą Barbie. Ta lalka jest idolką dziewcząt na całym świecie, więc cieszę się, że wyglądam jak ona
- przyznała Angelica.

Mamiko polską żywą lalką Barbie? (Instagram)

Nie wybrałam sobie takiego wizerunku, wybrali go moi rodzice. Kiedy skończyłem sześć lat, moja mama zaczęła mi kupować lalki Barbie i ubierać mnie w podobne ubranka. Moja matka była bardzo piękna - w młodości wyglądała jak Brigitte Bardot. Moja matka jest dla mnie inspiracją i namawiała mnie być upodabniać się do niej i do Barbie. Chciałbym stać w lustrze godzinami, jestem dumna z tego jak wyglądam.


Moi rodzice trzymają mnie w szklanym pałacu całe życie, ale pewnego dnia mam nadzieję, że będę w stanie się uwolnić. Nigdy nie jest za późno, by zacząć samodzielne życie!


Te słowa chyba nie wymagają żadnego komentarza...


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!