Andrej Pejic będzie reklamował perfumy

przejdź do komentarzy
andrej pejic andrej pejic/NY Fashion Magazine

Męskie, sygnowane przez Jean-Paula Gaultiera.

Budzący sporo kontrowersji Andrej Pejic podpisał właśnie lukratywny kontrakt z marką należącą do Jean-Paula Gaultiera. Androgyniczny model, który ostatnio najczęściej pojawiał się w reklamach damskiej odzieży, a nawet bielizny, tym razem będzie promował produkt dla mężczyzn - chodzi o perfumy pod nazwą Kokorico.

Co ciekawe, jest to pierwszy męski zapach sygnowany przez Gaultiera, jaki pojawił się na rynku po niemal 16 latach - ostatnimi wypuszczonymi przez markę projektanta perfumami dla panów były Le Male.

Kokorico jest już dostępny w sprzedaży - premiera zapachu miała miejsce jeszcze w lipcu, na terenie Francji, a pierwszą twarzą tego produktu został hiszpański supermodel Jon Kortajarena. Teraz Jean-Paul Gaultier przygotowuje nową wersję kampanii, która z całą pewnością spotka się z większym zainteresowaniem mediów.

W ubiegłym tygodniu Pejic wziął udział w sesji zdjęciowej zorganizowanej na potrzeby wspomnianej kampanii - po drugiej stronie obiektywu stanął Matthew Stone, a tłem dla zdjęć był Paryż. Na efekty tej współpracy trzeba będzie jednak poczekać - fotografie nie pojawiły się jeszcze w mediach i brakuje oficjalnych informacji na temat premiery kampanii.

Ciekawi Was, jak wypadnie Andrej Pejic w sesji promocyjnej dla Gaultiera?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!