ALLANI - ZAINSPIRUJ SIĘ!

przejdź do komentarzy
allani allani/mat. prasowe

Lubisz robić zakupy i tworzyć różne modowe zestawy? Poszukujesz miejsca, w którym nie tylko zamieścisz swoje stylizacje, ale także sama dostaniesz dawkę inspiracji? Jeśli tak, internetowa platforma Allani jest właśnie dla Ciebie!

Elektroniczna platforma Allani została stworzona w 2011 roku z myślą o dziewczynach, które uwielbiają modę. Portal ten to nic innego, jak internetowy pasaż handlowy, będący jednocześnie kopalnią zakupowych inspiracji i informacji na temat najnowszych trendów. A gdyby tego było mało, jest to również idealna płaszczyzna do kreowania własnego wizerunku, bo to właśnie na portalu Allani każdy otrzymuje możliwość stworzenia wyjątkowej stylizacji i zaprezentowania jej przed szerokim gronem odbiorców.

ALLANI – ZAINSPIRUJ SIĘ!

Warto także dodać, że użytkownicy platformy mają naprawdę z czego wybierać. Na portalu Allani znajduje się bowiem blisko 1 mln produktów wielu renomowanych polskich i zagranicznych marek. Nie ma się więc co dziwić, że szeroki asortyment Allani satysfakcjonuje każdego klienta – bez względu na wiek, rozmiar czy indywidualny styl.

ALLANI – ZAINSPIRUJ SIĘ!

Jak działa portal Allani? Banalnie prosto! I mimo, że w ofercie internetowego pasażu znajduje się wiele produktów, jego obsługa jest łatwa i nie sprawia żadnych trudności. Bezproblemowe korzystanie z platformy z cała pewnością umożliwia prosta architektura strony, na której znalazło się pięć zakładek takich jak: STYLIZACJE, PRODUKTY DAMSKIE, PRODUKTY MĘSKIE, PROJEKTANCI i TRENDY, które w intuicyjny sposób pozwalają szybko odnaleźć się na stronie. Dodatkowo, gdy po stworzeniu danej stylizacji zainteresujemy się zakupem konkretnego produktu, system automatycznie po kliknięciu przekieruje nas na stronę właściwego sklepu internetowego.

ALLANI – ZAINSPIRUJ SIĘ!

A o tym, że portal Allani pokochało już wiele miłośników mody z całego świata mówią liczby. Dotychczas bowiem platforma zgromadziła ponad 100 tys. zarejestrowanych użytkowników, którzy stworzyli na jej łamach ponad 400 tys. stylizacji, a każdego miesiąca strona allani.pl jest odwiedzana przez blisko 1,5 mln osób! Dołączycie do tego grona?

Jeśli i Wy kochacie modę i chciałybyście inspirować jednocześnie siebie i innych oraz na bieżąco mieć dostęp do informacji o najnowszych trendach, koniecznie zajrzyjcie na stronę allani.pl! Weźcie przykład z polskiej modelki Ani Sakowicz i bawcie się modą! Teraz to takie proste.Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!