Alicia Keys już tak nie wygląda! Gwiazda ma nową szałową fryzurę!

przejdź do komentarzy
alicia keys alicia keys/Instagram

Pasuje jej?

Kobieta zmienną jest, a co za tym idzie - zmiany w wyglądzie raczej nie powinny być niczym dziwnym. Alicia Keys jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich całkowitą rezygnacją z makijażu i wychodzeniu w naturalnym wydaniu nawet na czerwony dywan. Tym razem zaskakuje jeszcze czymś innym...

ZOBACZ: ALICIA KEYS BEZ GRAMA MAKIJAŻU NA OKŁADCE ELLE UK!

Mowa oczywiście o fryzurze! A właściwie - o CAŁKOWITEJ zmianie fryzury! Alicia do tej pory kojarzyła nam się raczej z ogromną burzą włosów, naturalnym afro. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zdradziło, że po lokach nie ma już ani śladu...

Alicia Keys ma nową fryzurę i jest nią bardzo krótka fryzura na boba. Zaskakująca zmiana? I to jeszcze jak! Opcje są dwie - albo piosenkarka naprawdę obcięła długie włosy, albo jedynie zabawiła się krótką peruką. Którą opcję obstawiacie?


ZOBACZ: JEŚLI WYZNAWAĆ MIŁOŚĆ TO TYLKO TAK, JAK ALICIA KEYS!

Jak Wam się podoba w odmienionej wersji?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (4): sortuj
 • gość 12-08-18, 00:32 cytuj
  Bądź sobą i sie nie zminjaj
 • gość 25-07-18, 20:04 cytuj
  Taka długość włosów bardzo wizualnie postarza. Albo bardzo krótkie, albo lob. Inna długość włosów tzw. krótkich zawsze wygląda źle.
 • gość: Ola 24-07-18, 09:17 cytuj
  A co z tą głośną akcją 'nie noszę makijażu?' Po promocji płyty więc już nieaktualne?
 • gość 23-07-18, 17:17 cytuj
  Jasne, przeciez wg jej muzulmanskiego mezusia, dlugie wlosy u kobiety to niepotrzebna pokusa dla innych. Oszpecila sie i dala sobie wyorac mozg.