Alessandra Ambrosio w zestawie za 2,5 mln dolarów

przejdź do komentarzy
alessandra ambrosio alessandra ambrosio/Victoira's Secret

Do jego stworzenia wykorzystano ponad 5 tys. drogocennych kamieni - w tym szafiry, rubiny oraz diamenty.

Marka Victoria's Secret postanowiła raz jeszcze zaprosić nas do krainy bieliźnianych snów, w którym królują projekty niemalże nie z tej ziemi!

Już po raz kolejny spod rąk projektantów VS wyszło mini arcydzieło, będące połączeniem sztuki jubilerskiej i bieliźniarskiej.

Jest to wart 2,5 miliona dolarów Floral Fantasy Bra Gift Set stworzony przy użyciu 5 200 szlachetnych kamieni - ametystów, rubinów, białych, różowych i żółtych diamentów, oprawionych 18-karatowym złotem.

W skład błyszczącego zestawu weszły biustonosz oraz pas ozdobiony 12,5- oraz 20-karatowymi diamentami.


Całość będziemy mogły podziwiać podczas tegorocznego pokazu Victoria's Secret, który szczęśliwie odbędzie się już niebawem, bo 4 grudnia. Na wybiegu w projekcie wystąpi Alessandra Ambrosio, która na wieść o wyróżnieniu dosłownie podskoczyła z radości.

Chciałam krzyczeć z całych sił! Ale przyznaje też, że naprawdę się przestraszyłam, iż nie dam rady tak szybko wrócić do formy sprzed ciąży.

Zamiast panikować, modelka szybko wzięła się za siebie i obecnie wygląda naprawdę fantastycznie. Czy tylko my nie możemy doczekać się aż wreszcie będzie można oglądać ją na wybiegu tegorocznego show?

Alessandra Ambrosio w biustonoszu za 2,5 mln dolarów

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!