Alessandra Ambrosio boi się operacji plastycznych...

przejdź do komentarzy
alessandra ambrosio alessandra ambrosio/mat. pras.

... po nieudanym zabiegu!

Poprawianie urody nie jest niczym nowym ani szokującym w świecie show-biznesu. Z operacji plastycznych i zabiegów niejednokrotnie korzystają aktorki i modelki. Jak się okazuje, także aniołki Victoria's Secret...

Alessandra Ambrosio w wywiadzie dla The Edit przyznała się do poprawiania swojej urody. W dodatku zabieg, któremu się poddała, był nieudany. Przez rok borykała się z jego konsekwencjami, co pozostawiło u niej uraz trwały strach przed wszelkiego rodzaju ingerencjami poprawiającymi wygląd.

Modelka poddała się zabiegowi w wieku 11 lat. Przeszła korektę odstających uszu. Szybko po tym okazało się, że nie została ona dobrze przeprowadzona i Ambrosio musiała przejść szereg operacji naprawiających błędy pierwszego z lekarzy.

Jak opowiedziała magazynowi:
Od początku wiedziałam, że chcę być modelką, dlatego zdecydowałam się na operację uszu, bo lekko odstawały. W moim rodzinnym mieście w Brazylii trafiłam na lekarza, który do tej pory wykonywał taki zabieg tylko raz, więc byłam królikiem doświadczalnym. Przez pierwsze kilka nocy czułam się jakby ktoś uciął mi uszy. Przez rok musiałam wracać na minioperacje. Lekarze mówili, że mogą wszystko naprawić, ale od tego czasu operacje plastyczne po prostu mnie przerażają.

Jesteście zaskoczone, że Alessandra zdecydowała się kiedykolwiek na poprawianie urody?

Alessandra Ambrosio boi się operacji plastycznych...

Alessandra Ambrosio boi się operacji plastycznych...

Alessandra Ambrosio boi się operacji plastycznych...

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!