Ale wpadka! Gigi Hadid tak się śpieszyła na wybiegu, że zgubiła buta! (VIEDO)

przejdź do komentarzy
gigi hadid gigi hadid/© The Image Direct, Twitter, Instagram

Pomogła jej... Bella!

Co za pech! Także w branży modowej wpadki nie są niczym obcym. Przekonała się o tym już niejedna modelka. Dziewczynom zdarzają się upadki, potknięcia, ale też sytuacje, w których zawodzi je prezentowany na wybiegu strój... Z tego typu wpadką ostatnio miała do czynienia Gigi Hadid.

Modelka brała udział w pokazach nowojorskiego tygodnia mody. Niestety, jeden szczególnie wyróżnił się na tle pozostałych... Mowa tu prezentacji na przyszłoroczny sezon wiosenno-letni od Anny Sui. Cóż... Sytuacja zaczęła się komplikować już na samym początku przejścia Gigi. Gdy tylko modelka wyłoniła się zza kulis, stało się coś, o czym mówią dzisiaj wszystkie media show-biznesowe.

Tak, modelka zwyczajnie zgubiła buta! Co więcej, stało się to na samym początku jej przejścia po wybiegu. Oznacza to, że całą trasę pokonała próbując zamaskować różnicę poziomów obu stóp, a nie było to zadaniem łatwym, bo pozostały na prawej nodze but miał wyjątkowo spory obcas...

ZOBACZ TEŻ: Bella Hadid zdradziła, dlaczego nigdy nie uśmiecha się na zdjęciach!

Co ciekawe, podczas finałowego okrążenia siostrze pomogła Bella Hadid. Okazała się być dla niej wielkim wsparciem - i w przenośni, i dosłownie!

Zobaczcie!Ale wpadka! Gigi Hadid tak się śpieszyła na wybiegu, że zgubiła buta! (VIEDO)

Ale wpadka! Gigi Hadid tak się śpieszyła na wybiegu, że zgubiła buta! (VIEDO)

Ale wpadka! Gigi Hadid tak się śpieszyła na wybiegu, że zgubiła buta! (VIEDO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj