Akademia Kobiecości - warsztaty sekrety piękna z Lirene

przejdź do komentarzy
kosmetyki lirene kosmetyki lirene/Cosmopolitan

Premiera kosmetyczna Lirene.

Czwarta edycja Akademii Cosmopolitan, która odbyła się 9 września w Warszawie, po raz kolejny udowodniła, jaki potencjał drzemie w każdej z nas! Przeczytaj relację z tych niezwykłych warsztatów Cosmopolitan, w których wzięły udział nasze czytelniczki, czyli dziewczyny takie jak ty, najlepsi eksperci oraz zaproszone gwiazdy. To był naprawdę wyjątkowy i bardzo inspirujący dzień! Dla wszystkich!

Akademia Kobiecości - warsztaty sekrety piękna z Lirene

Przysłałyście tyle zgłoszeń, że miałyśmy wielki problem, aby wybrać szczęśliwe finalistki. Tym razem na czwartą edycję Akademii Cosmopolitan zaprosiłyśmy 15 wyjątkowych kobiet, które przyjechały do naszego wydawnictwa z różnych miast Polski (jedna uczestniczka przyleciała do nas nawet z Oslo ;-). Byłyśmy pod wielkim wrażeniem waszej motywacji i tego, jak bardzo jesteście otwarte na zmiany i rozwój, a także jak świadome swoich potrzeb jesteście. Przygotowałyśmy dla was mnóstwo atrakcji: spotkanie z wyjątkowymi gwiazdami – tancerką Izabelą Janachowską, tancerką i współprowadzącą show Taniec z Gwiazdami Anną Głogowską, aktorką Joanną Moro, aktorką Anną Oberc, a także warsztaty coacha i mówcy motywacyjnego Olgi Kozierowskiej – twórczyni Sukcesu Pisanego Szminką, wykład znanego psychologa i coacha Mateusza Grzesiaka, warsztaty sex coacha Marty Niedźwieckiej oraz szereg warsztatów, w tym urodowe z marką Lirene.

Na warsztatach urodowych z marką Lirene uczestniczki Akademii dowiedziały się, jak dbać o każdy rodzaj cery i dobrać odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne. Dr Justyna Żerańska wyjaśniała tajniki „5 kroków do pięknej skóry”, podczas gdy znana wizażystka Anna Orłowska pokazała, jak wykonać modny w tym sezonie makijaż nude z wykorzystaniem kosmetyków Lirene.

Akademia Kobiecości - warsztaty sekrety piękna z Lirene


Podczas warsztatów odbyła się premiera nowych mineralnych pudrów matujących Lirene City Matt, rozświetlacza do twarzy i oczu Lirene Shiny Touch i Bronzera modelującego owal twarzy Lirene Shiny Touch.

Akademia Kobiecości - warsztaty sekrety piękna z Lirene

Czytelniczki Cosmo były zafascynowane bogatą ofertą kosmetyków pielęgnacyjnych Lirene przeznaczonych do każdego rodzaju skóry i dla każdej grupy wiekowej.

Akademia Kobiecości - warsztaty sekrety piękna z LirenePolecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!