Agata Kulesza w sukience Missoni

przejdź do komentarzy
agata kulesza agata kulesza/ © Pani

Na okładce "Pani".

Gwiazdą najnowszego, majowego numeru magazynu Pani jest Agata Kulesza.

W wywiadzie aktorka przyznaje, że nie spodziewała się złośliwych komentarzy, których była tematem, gdy pojawiła się w Tańcu z Gwiazdami: -„Gdy zaczęłam tańczyć w programie, bolało mnie, gdy ludzie pisali, że jestem stara i brzydka. Póki byłam mniej znana, nikt nie zachowywał się w stosunku do mnie w taki sposób. Gdy zaczęłam być rozpoznawalna, dostałam kopa w tyłek, żeby nie było mi za dobrze”.

Kulesza zapowiada też, że nie zamierza walczyć z przemijającym czasem za pomocą dobrodziejstw współczesnej medycyny estetycznej:- „Po operacjach plastycznych wszystkie mają takie same usta, oczy, tak samo im się marszczy nos”.

Aktorka akceptuje swoje zmarszczki, gdyż, jak mówi, pewne zmiany w organizmie i tak są nieodwracalne. A „defekty”, które przychodzą z wiekiem, mogą równie dobrze stać się walorami.


Na razie jednak Agata Kulesza nie musi martwić się o swój wygląd, gdyż prezentuje się naprawdę dobrze. Na okładce Pani możemy oglądać ją ubraną w jasną sukienkę Missoni, którą wzbogacono dużym pierścionkiem z kryształowym oczkiem Rings Eclectic-Horn&More.

I jak Wam się podoba aktorka w takim wydaniu?

Fragment wywiadu z Agatą Kuleszą znajdziecie na stronie internetowej Pani . Agata Kulesza w sukience Missoni

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!