AA - jeden z partnerów Akademii Kobiecości!

przejdź do komentarzy
akademia kobiecości akademia kobiecości/mat. pras.

To już druga edycja!

O wyborze odpowiednich kosmetyków i pielęgnacji skóry wrażliwej podczas warsztatów Akademii Kobiecości opowiedziały Cosmo-dziewczynom przedstawicielki marki AA!

6 marca 2015 roku odbyła się w Warszawie druga już edycja Akademii Kobiecości, organizowana przez magazyn Cosmopolitan. Tematem tegorocznych warsztatów była siła kobiecości w biznesie, a także wcielanie się w różne role - matki, żony czy kochanki - w życiu codziennym.

Podczas tego wyjątkowego spotkania nie mogło więc zabraknąć również wykładów dotyczących tak ważnej dla każdej kobiety kwestii - pielęgnacji skóry.

A nikt nie mógł ciekawiej i lepiej opowiedzieć o problemach i dbaniu o cerę wrażliwą, jak współwłaścicielka firmy Oceanic S.A. - Dorota Soszyńska.

Właścicielka popularnej marki AA, przedstawiając historię swojej firmy, oczarowała wszystkie uczestniczki. Podkreślała przy tym, że: "Bardzo ważne jest znalezienie w życiu pracy, w której będziesz się spełniać. To napędza siłę kobiecości." Pani Dorota zdradziła również, iż przed założeniem marki AA, chciała zostać... pianistką!


Wielkim powodzeniem cieszył się także wykład o cerze wrażliwej, prowadzony przez szkoleniowca firmy Oceanic oraz przez samą twórczynię marki AA. Okazuje się bowiem, że aż blisko 50% osób ma właśnie taki typ skóry!

Dodatkowo dermokonsultantka firmy Oceanic zdiagnozowała cerę uczestniczek i dopasowała dla nich odpowiednie kosmetyki marki AA. Poza tym, każda Cosmo- dziewczyna mogła sama wypróbować najnowszą linię kosmetyków AA Oil Infusion.
AA - jeden z partnerów Akademii

AA - jeden z partnerów Akademii

AA - jeden z partnerów Akademii

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!