"Twarz lalki, ciało potwora". Jej sylwetka zupełnie nie pasuje do pięknej buzi

przejdź do komentarzy
figura figura/Instagram.com

Jednym imponuje, a innych przeraża.

Azjatki słyną ze swojej delikatnej urody. Zawsze wyglądają idealnie i nigdy się nie starzeją. Są szczupłe, mają lśniące włosy i nieskazitelną cerę. Ten opis pasuje do naszej bohaterki tylko częściowo. Trudno bowiem uznać ją za kobietę o drobnej figurze.

ZOBACZ TEŻ: DLACZEGO INSTAGRAM JEST PEŁEN KLONÓW?

Jhi Yeon-woo, choć za chwilę skończy 35 lat, również może się pochwalić twarzą dziecka. Jej sylwetce jest jednak zdecydowanie bliżej do rosłego mężczyzny. Koreanka mierzy 180 cm wzrostu i może się pochwalić spektakularną muskulaturą.


„Umięśniona Barbie” profesjonalnie zajmuje się kulturystyką. Ogromne mięśnie kłócą się jednak z delikatnym obliczem, dlatego często słyszy o sobie, że ma twarz lalki i ciało potwora. Zupełnie jej to nie wzrusza i nadal woli podnosić ciężkie sztangi, niż zajmować się czymś bardziej dziewczęcym.

ZOBACZ TEŻ: KTOŚ SFOTOGRAFOWAŁ, JAK TA DZIEWCZYNA WYGLĄDA NAPRAWDĘ. I NAGLE CZAR PRYSKA...

Do czego to prowadzi? Przekonaj się przeglądając galerię.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj
 • gość 14-04-19, 10:00 cytuj
  gość, 13-04-19, 12:33 napisał(a):
  Jak można napisać coś takiego. Ciało potwora ? Sami jesteście potworami . Jest ładna umięśniona sama zdecydowała że chcę taką być. Ale na pewno nie jest potworem . Ten co to napisał to najpewniej facet który wygląda jak flak. I zazdrości kobiecie  Amen! Warto by puknąć się w głowę zanim napisze się takie bzdury o "potworach".
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 13-04-19, 17:43 cytuj
  łatwo schudnąć latem u.42.pl/11PFI
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 13-04-19, 12:33 cytuj
  Jak można napisać coś takiego. Ciało potwora ? Sami jesteście potworami . Jest ładna umięśniona sama zdecydowała że chcę taką być. Ale na pewno nie jest potworem . Ten co to napisał to najpewniej facet który wygląda jak flak. I zazdrości kobiecie
  Nie masz konta? Zarejestruj się!