8. odcinek Top Model 3

przejdź do komentarzy
top model zostań modelką top model zostań modelką/TVN

Najgorzej poradziła sobie Anna Koryto i to ona musiała pożegnać się z programem.

Kolejny odcinek Top Model już za nami!

Dziś kandydatki na modelki miały okazję wziąć udział w pełni profesjonalnym pokazie mody, na widowni którego zasiadło ponad tysiąc widzów. Niestety, nie wszystkim był dany ten przywilej. Trzy z nich, Ania, Justyna i Magda, przepadły w castingu, a kolejne dwie, Joanna i Zuza, nie poradziły sobie w trakcie próby i w efekcie mogły jedynie dopingować resztę koleżanek.

Kolejnymi zadaniami były udział w reklamie maszynek do golenia oraz sesja, w której dziewczyny wcieliły się w rolę hollywoodzkich gwiazd. Tu podobnie jak z poprzednim zadaniem najlepiej poradziła sobie Renata, która dzięki temu, że wreszcie się otworzyła, po raz pierwszy została okrzyknięta najlepszą modelką odcinka.

Ostatecznie jurorzy uznali, że kolejną polską topmodelką nie zostanie Anna Koryto, która nie dość, że nie zakwalifikowała się do udziału w pokazie, to dodatkowo nie poradziła sobie ani z zadaniem aktorskim, ani z sesją. Ania nie odeszła jednak z programu z pustymi rękami. Dzięki wsparciu Joanny i jednej z klinik medycyny estetycznej, z jej twarzy już niebawem zniknie szpecąca blizna. Czy wtedy na nowo otworzą się przed nią drzwi do kariery w modelingu? Na pewno będziemy mocno trzymać za to kciuki!


Top Model 3 - zapowiedź ósmego odcinka

Top Model 3 - zapowiedź ósmego odcinka

Top Model 3 - zapowiedź ósmego odcinka

Top Model 3 - zapowiedź ósmego odcinka

Top Model 3 - zapowiedź ósmego odcinka

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!