6 pomysłów na eleganckie i oryginalne mani, które pomogą Ci dotrwać do wiosny

przejdź do komentarzy
manicure manicure/unsplash.com/crystalshaw

Skutecznie poprawią Ci humor!

W marcu, jak w garncu - powtarzał kiedyś mój Dziadek. Jako dziecko jeszcze nie do końca byłam w stanie zrozumieć, co dokładnie znaczy ten powtarzany przez ludzi frazes. Dzisiaj tłumaczę go sobie w jeden sposób, patrząc na marzec jako na miesiąc największych zmian. I chociaż jednego dnia za oknem zobaczymy piękne, radosne słońce, to kilkanaście godzin później może już lać jak z cebra. Zamiast frustrować się zmianami pogodowymi, lepiej usiąść i zadbać o mani. Bo nad pogodą nie zapanujemy, ale nad zadbanymi paznokciami - już tak! Oto najciekawsze mani, jakie udało nam się znaleźć ostatnio na instagramie. Dozwolone kopiowanie 1 do 1!

ZOBACZ TEŻ: JEDWABNE PAZNOKCIE - METODA, KTÓRA WYPRZEDZA ŻELE! JEST NIESAMOWICIE TRWAŁA


KOLOROWE SKÓRKI


Idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które cenią sobie minimalizm oraz tych, które myślami często wracają do czasów pełnych wolności i swobody. Wystarczy zwykły, przezroczysty lakier i trochę kolorów tęczy. Gotowe!


ZDOBIONE PASTELE


Wygląda na to, że w tym roku wróci moda na wszędobylskie i bardzo dziewczęce pastele. A jak zwykle, moda wychodzi z naszych paznokci. Tym razem oprócz koloru, stawiamy też na błyskotki. Czy znasz lepsze połączenie?


ŚWIEŻY POWIEW


Nie martw się, to nie są trudne wzorki, które wprawią Cię w zły nastrój po 2 minutach od rozpoczęcia mani. To naklejki, które możesz zwyczajnie przykleić i zdjąć, kiedy przyjdzie Ci na to ochota. To proste! I jakie ładne.


ZOBACZ TEŻ: Faceci nie znoszą, kiedy Twoje paznokcie tak wyglądają. Budzą w nich wstręt

BEŻOWO MI


Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że beż zawładnie naszymi szafami już na wiosnę. Wystarczy spojrzeć na to co się działo na ulicach Londynu podczas ostatniego Fashion Week’a. Dlaczego by nie przenieść tej mody również na paznokcie? Zamiast zadawać sobie to pytanie, wyciągaj z szafki wszystkie odcienie beżowych lakierów jakie masz w szafce i do dzieła!


FRENCH INACZEJ


Uzgodniłyśmy już, że french nie do końca jest sposobem na eleganckie mani. I chociaż kiedyś był symbolem zadbanych paznokci, to dzisiaj raczej kojarzy się z kiczem. A gdyby tak wskrzesić ten trend z drobnymi zmianami? Wystarczy zamienić górny, biały pasek na kolor. Od razu lepiej!


DRAPANE POCIĄGNIĘCIA PĘDZLEM


Metaliczne smugi z lakierów, które dają efekt marmuru? Nie martw się, to też są naklejki. Ale musisz przyznać, że wyglądają bosko! To co, próbujemy?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!