32-letnia Hilaria Baldwin pokazała jak wygląda jej ciało tuż po porodzie

przejdź do komentarzy
hilaria baldwin hilaria baldwin/Instagram

Niektórzy mogą się zdziwić.

Kobietom, które nie były jeszcze mamami często wydaje się, że brzuszek wstępuje się tuż po porodzie i zostaje jedynie ciałko, którego nabrało się podczas ciąży. Nic bardziej mylnego - postanowiła to udowodnić 32-letnia Hilaria Baldwin.

Czytaj także: Dwa dni po porodzie poszła do szpitalnej łazienki i...zrobiła TO!

Żona Aleca Baldwina kilka dni temu urodziła trzecie dziecko i nie zwlekając zrobiła sobie selfie w lustrze pokazując, jak wygląda ciało niecałą dobę po porodzie.

Widać wyraźnie powiększony jeszcze brzuszek, który wygląda, jakby Hilaria była w piątym miesiącu ciąży. Gwiazda tym sposobem chce uświadomić wszystkim kobietom, że należy akceptować i kochać swoje ciało niezależnie od jego stanu.

Czytaj także: CIĄŻA? JAKA CIĄŻA! KOURTNEY KARDASHIAN ZACHWYCA W BIKINI (FOTO)

Zaprasza również do śledzenia jej postępów w powrocie do figury sprzed ciąży.


I took this yesterday when Leonardo was about 24 hours old. I did the same thing right after Rafael was born. It always makes me a bit nervous to do something like this, but I feel that in the age of such strong body shaming, I want to do all that I can to normalize a real body and promote healthy self esteem. Many of you know that I love to show the process of life's experiences on the body and I am a firm believer in how a good diet and the right balance of exercise make us happy, healthy, and strong. So from here on, I want to dedicate the majority of my #366daysoflivingclearly #hilarialcm daily posts to getting back in shape and I invite you to do it with me ❤🙏🏼. Common questions last time were: Did I have a c section?: No, I pushed him out Where are all the pads for bleeding?: I took them out briefly to snap this pic as there is a limit to how much you need to see 😂. Where am I?: in the hospital room bathroom #glamour Oh, and no filter. Just brightened it up a bit.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)We are so pleased to introduce you to our new baby, Leonardo Ángel Charles Baldwin. It was such a special day bringing him into this world 💙

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)💙 #baldwinbabybump3 #366daysoflivingclearly #hilarialcm

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!