2 tygodnie temu zrobiła TO zdjęcie. To jak wygląda teraz...

przejdź do komentarzy
hilaria baldwin hilaria baldwin/Instagram

...jest niesamowite!

Ciąże gwiazd i ich ekspresowe powroty do formy sprzed miesięcy to ciągle podsycany temat rzeka. Jeszcze media nie zdarzyły zapomnieć o Sarah Stage - modelce z sześciopakiem na ciążowym brzuszku - a już jej miejsce zajmują kolejne świeżo upieczone mamy dzielące się poporodowymi zdjęciami swoich ciał.

ZOBACZ TEŻ: Zgadniecie która gwiazda pochwaliła się ciążowym brzuchem?

Przed dwoma tygodniami prawdziwym hitem stała się fotka zamieszczona przez żonę Aleca Baldwina, Hilaria Baldwin. 30-latka przywitała ostatnio na świecie swoje drugie dziecko. Zaledwie dwa dni po urodzeniu maluszka, celebrytka podzieliła się fotką dokumentującą to, jak wyglądało jej ciało.

Jeśli spodziewałyście się płaskiego brzucha, naginającego photoshopem rzeczywistość, tym razem będziecie rozczarowane. Hilaria dumnie zaprezentowała mocno zaokrąglony poporodowy brzuszek. Nie da się ukryć - tym zdjęciem podbiła Internet.

Po dwóch tygodniach od tego momentu podzieliła się kolejna fotką. To jak wygląda teraz jest niesamowite. Powrót do formy żony aktora nie jest tak ekstremalny jak w przypadku Stage, jednak jego tempo i tak robi ogromne wrażenie. Po ciążowych krągłościach nadal pozostaje ślad, jednak naturalnie znika.

I tym razem dodaje otuchy świeżo upieczonym mamom?
2 tygodnie temu zrobiła TO zdjęcie. To jak wygląda teraz...

2 tygodnie temu zrobiła TO zdjęcie. To jak wygląda teraz...

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!