19. urodziny Klifu Gdynia!

przejdź do komentarzy
klif gdynia klif gdynia/mat. prasowe

Świętujcie 19. urodziny Klifu Gdynia i wygrywajcie atrakcyjne nagrody!

Kolejny jubileusz gdyńskiego centrum handlowego to doskonała okazja do sprawdzenia swojej modowej intuicji, zadbania o jesienno-zimową szafę i zapoznania się z najnowszymi trendami. Ponadto dla urodzinowych gości przewidziany został również konkurs prosprzedażowy, spotkania ze znanymi stylistami i osobistościami z branży modowej oraz oczywiście szaleństwo zakupów! A to tylko część atrakcji, jakie Klif przygotował dla swoich Klientów!

Od czego zacząć świętowanie?

19. urodziny w Centrum Handlowym Klif zaczynają się już 25 września. Tego dnia startuje bowiem konkurs, w którym będzie można sprawdzić swoją modową intuicję i wygrać atrakcyjne nagrody. Mechanizm jest prosty – każdy, kto chce wziąć w nim udział, musi dokonać zakupów w CH Klif za min. 50 zł i wykonać proste zadanie związane z modą. W zabawie pomogą specjalnie przygotowane ubrania oraz dodatki pochodzące z najnowszych kolekcji salonów centrum.

Codziennie, przez 8 dni wygrywać będzie jedna osoba, która otrzyma kartę podarunkową o wartości 500 zł!Następnie wszyscy uczestnicy konkursu zostaną zaproszeni na Galę Zwycięzców, podczas której dowiedzą się czyja modowa intuicja okazała się najlepsza. Laureat najbardziej trafnej odpowiedzi otrzyma nagrodę główną w postaci karty podarunkowej o wartości 5000 zł na zakupy w Klifie.

Dodatkowo, dla pierwszych 20 osób, które w dniach 25.09 – 2.10 zarejestrują paragon za min. 2000 zł, Klif przygotował upominki w postaci voucherów na 500 zł do wykorzystania podczas zakupów ze stylistką w strefie Personal Shopping w dniu urodzin Centrum. Szczegóły akcji i regulamin dostępne będą w Punkcie Obsługi Konkursu.

To już 19 lat na modowej mapie Trójmiasta!


3 października będzie dla gdyńskiego Klifu szczególną datą. Tego dnia na odwiedzających centrum czekać będzie moc atrakcji i niespodzianek. Urodzinowa impreza rozpocznie się o godz. 12:00. Poprowadzi ją Joanna Horodyńska, a asystować jej będzie Maciej Majzner - stylista, reżyser i choreograf, który współtworzył m.in. program Top Model. Prowadzącym towarzyszyć będą znani i cenieni w świecie mody styliści, którzy na przykładach marek najemców Klifu przedstawią najnowsze trendy sezonu.

Omawiane przez ekspertów stylizacje prezentowane będą podczas paneli tematycznych na scenie, a także w specjalnej strefie Fashion Workshop. Na dwa tygodnie przed eventem ruszą zapisy na Personal Shopping. W trakcie urodzinowego dnia, 4 wziętych ekspertów ds. wizerunku doradzać będzie Klientom podczas modowych szaleństw zakupowych. Oprócz shoppingowego doradztwa każdy zapisany na konsultację, będzie miał możliwość skorzystania z profesjonalnej analizy kolorystycznej i otrzyma spersonalizowaną kartę indywidualnego stylu - Personal Shopping Book. Znajdą się w niej wszystkie porady stylistów związane z kreowaniem własnego image’u. Na konsultacje zapisać się będzie można w Punkcie Obsługi Klienta.

Klif pamięta również o swoich najmłodszych klientach. Na maluchy czekać będą animacje, strefa foto a także kącik, w którym dzieci będą mogły zaprojektować swoją biżuterię. Kulminacyjnym punktem całego wydarzenia będzie wręczenie nagród w ramach finału konkursu „Modowa intuicja”.

A na zakończenie…

19. urodziny, to też zakupy i wyjątkowe oferty! W ramach współpracy z Burda Internetional, wydawcą prestiżowych tytułów kobiecych takich jak ELLE, InStyle, Glamour i Gala, odbędzie się akcja pt. „Szaleństwo Zakupów”. Na klientów czekać będą m.in. specjalne strefy partnerów akcji: Raiffeisen POLBANK, Siemens, Douglas i Diego Dalla Palma, Wella Professionals, Strefa Łowcy Stylu, strefa odbioru prezentów oraz rabaty, animacje i wiele innych atrakcji!

Dwa dni spędzone w CH Klif dostarczą wielu powodów do radości i sprawią, że urodzinowa wizyta w Centrum będzie prawdziwą, nie tylko zakupową, przyjemnością. Zaplanujcie już dziś weekend 3-4 października i spędźcie go w iście modnym stylu!

19. urodziny Klifu Gdynia!


ZAPRASZAMY!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!