10 decyzji, z którymi koniecznie musisz się przespać!

przejdź do komentarzy
strawberry fudge strawberry fudge/Clinique

Tego stanowczo nie możesz zrobić po kilku drinkach.

Pewnie każdej z nas zdarzyło się, że do głowy wpadł nam pomysł, którego nie byłyśmy w stu procentach pewne.

Niektóre nietrafione posunięcia można jeszcze naprawić, jednak pewne decyzje dotyczące naszego ciała powinnyśmy przemyśleć przynajmniej kilkanaście razy.

Przedstawiamy Wam 10 pomysłów dotyczących urody, z którymi koniecznie musisz się przespać. I to kilka razy!

1. Tatuaż: Kolorowy motylek na ramieniu wytatuowany po kilku mocnych drinkach? Imię ukochanego wokalisty? Serduszko na ramieniu z inicjałami "tego jedynego"? To z pewnością nie jest najlepszy pomysł. Bo czy wyblakły owad, Justin Bieber i były chłopak to obrazy, które do końca życia chcesz oglądać na swoim ciele?

2. Drogie perfumy: Ten zakup koniecznie musisz przemyśleć. Twój zapach musi podobać się nie tylko Tobie, ale także Twojemu ukochanemu. Powinien pasować do Twojego niepowtarzalnego charakteru i być absolutnie "tym jedynym". Warto poprosić o bezpłatne próbki w drogerii i pochodzić kilka dni z wymarzonym zapachem na sobie. Jeśli nie rozboli Cię głowa - kupuj!

3. Nowy kolor włosów: Blondynki, które pewnego dnia postanowiły stać się seksownymi brunetkami i czuły się w tym kolorze po prostu beznadziejnie wiedzą, że z tym pomysłem powinny się przespać kilkanaście razy. Powrót do poprzedniej platyny jest po prostu niszczące dla naszych włosów.

4. Bardzo wyraźna regulacja brwi: Jak wiadomo - regulacja regulacji nie równa. Ta drastyczna naprawdę nie jest najlepszym pomysłem. Natura wyposażyła nas w takie brwi, jakie pasują do naszej urody. Po zbytnim wyskubaniu i chęci powrotu do poprzedniego kształtu odrastające włoski wyglądają po prostu koszmarnie. Nie wspominamy o łysych plackach, które często są skutkiem takiego zabiegu.

5. Piercing: Kolczyk w nosie, wardze lub sutku to nie jest to co chcesz widzieć na swoim ciele w wieku 50 lat. Dodatkowo należy pamiętać, że dziurka po wyjęciu kolczyka nigdy nie zniknie całkowicie!

6. Doczepianie rzęs: Wystarczy wpisać odpowiednie hasło w wyszukiwarkę i zobaczymy tysiące wypowiedzi dziewczyn, którym nieodpowiedni zabieg doczepiania rzęs zniszczył te naturalne i zamiast seksownego wachlarza efektem było podrażnione, "łyse" oko. Przed zdecydowaniem się na zabieg należy znaleźć naprawdę dobry salon!

7. Oryginalna fryzura: Asymetryczne cięcie, wygolona część fryzury, czy czerwone pasemko to częste nasze zachcianki. Kiedy nowy wygląd nam się znudzi czeka nas długie zapuszczanie włosów, walka z wsuwkami, tony lakierów, żeli i...efekt i tak nie jest zadowalający.

8. Tipsy: Całe szczęście wychodzą już z mody. Te, które miały okazję się z nimi zetknąć wiedzą, że sztuczne paznokcie nigdy nie wyglądają naturalnie, a zniszczona płytka paznokcia nie zasługuje na traktowanie jej klejem i akrylem.

9. Drogi podkład: Czy na pewno różni się od tego, który możemy kupić za 30 zł? Warto to sprawdzić prosząc ekspedientkę o darmowe próbki. Źle dobrany podkład za 300 zł sumienie każe nam zużyć i przez dobre kilka miesięcy będziemy wyglądać dziwnie i z nowym kolorem skóry czuć się nieswojo.

10. Makijaż permanentny: Strupy, plamki, wypełnianie, ból, pieniądze - to najczęstsze sformułowania określające makijaż permanentny wykonany byle jak i w nieodpowiednim salonie, jakie pojawiają się na forum. Tę decyzję naprawdę trzeba porządnie przemyśleć, jeśli nie marzy nam się bankructwo i nieestetyczny wygląd.

Jesteśmy pewne, że stosując się do powyższych rad unikniecie wiele stresujących sytuacji i nietrafionych decyzji, które powinno się omijać bardzo szerokim łukiem.


Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!