Forum - Zakupy - wyjątkowy prezent

Alfasan Alfasan

Liczba postów: 104

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 27-04-2017, 08:18
Może modne i markowe obuwie będzie dobrym pomysłem na prezent, zresztą warto sprawdzić na www.Alfasan.pl gdzie znajdziecie nowe, wiosenne kolekcje :)
rudadagusia rudadagusia

Liczba postów: 18

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 29-05-2017, 12:47
A może zestaw jakiś fajnych markowych kosmetyków? Ja ostatnio zamówiłam swojemu chłopakowi w Kliknij tutaj zestaw zapachowy Azzaro Chrome (woda toaletowa w spray'u 30 ml i 200 ml) i był bardzo zadowolony. Całość nie wyniosła mnie aż tak dużo a przy najmniej przyda się na co dzień
Kokietka-butik Kokietka-butik

Liczba postów: 20

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 01-06-2017, 07:29
W sumie wszystko zależy od gustu danej osoby, dobrym prezentem mogą być zarówno kosmetyki jak i biżuteria czy odzież, znając styl danej osoby dla której chcemy coś kupić. Szereg ciekawych i wyjątkowych prezentów znajdziesz w sklepach internetowych, a poszukiwania zacznij od
www.Kokietka-butik.pl
lilkamodna lilkamodna

Liczba postów: 131

Obejrzyj pełny profil
środa, 14-06-2017, 23:57
Dobrym prezentem będzie też kołdra z prawdziwego puchu gęsiego. Sama spię pod taka kołdrą i uważam, że jest świetna. Ja swój model kupiłam w sklepie Dilani. Mam pewność, że korzystają tylko z europejskiego puchu i jakosc kołder jest u nich najlepsza.
marzyciel21 marzyciel21

Liczba postów: 123

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 12-09-2017, 14:12
Kobiety lubią eleganckie buty, więc może ta propozycja wam sie spodoba Kliknij tutaj Bardzo ładne kozaczki nad kolano, ceny promocyjne, a wybór bardzo duży. Taki prezent powinien przypaść do gustu każdej kobiecie.
fiona45 fiona45

Liczba postów: 46

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 12-09-2017, 21:56
Może takim wyjątkowym prezentem będzie wyjście do teatru. Pewnie nie jedna osoba z was dawno tam nie była. A z tego co wiem, to teraz można fajne spędzić czas właśnie tam. Fajne spektakle takie jak u mnie w okolicy są http://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia-gts/spektakle/ , pewnie u Ciebie też są. Warto poszukać i wybrać się lub wręczyć taki bilet jako prezent.
MisssOphia MisssOphia

Liczba postów: 10

Obejrzyj pełny profil
środa, 13-09-2017, 09:46
W zasadzie najważniejszym jest to aby trafić w gust danej osoby dla której chcemy kupić prezent, jeżeli interesuje się ona modą to może obuwie będzie ciekawą opcją, co sadzicie?

www.MisssOphia.pl
pelka pelka

Liczba postów: 627

Obejrzyj pełny profil
środa, 13-09-2017, 11:25
Sensownym pomysłem na wyjątkowy prezent może być jakiś pakiet z Prezent Marzeń. Przecież to można ogarnąć za śmieszne grosze. Ewentualnie jazda wypasioną furę, ewentualnie coś w innych klimatach. Aby tylko prezent był konkretny, pozytywnie zaskakujący. Byle czego po prostu nie dawajcie.
Zbyszek89 Zbyszek89

Liczba postów: 82

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 14-09-2017, 09:56
Na pewno powinieneś zastanowić się nad tym, co najbardziej spodoba się solenizantowi. Teraz szczególnie dużo osób praktykuje gaming, więc może pójdź w tę stronę? Zajrzyj do Kliknij tutaj i sprawdź, czy któryś z nich będzie dobrym pomysłem na Twój prezent. Myślę, że może tak być :)
Rose225 Rose225

Liczba postów: 56

Obejrzyj pełny profil
piątek, 15-09-2017, 10:51
Ważne żeby taki prezent był dopasowany do gustu osoby obdarowywanej.
Argmeta Argmeta

Liczba postów: 8

Obejrzyj pełny profil
piątek, 15-09-2017, 11:23
A może biżuteria? Jeżeli ma być to prezent dla chłopaka to postaw na markowy zegarek lub łańcuszek, jest to prezent który zawsze się sprawdzi.

www.Argmeta.pl
dana78 dana78

Liczba postów: 11

Obejrzyj pełny profil
piątek, 15-09-2017, 13:14
A może pyszne, dobre rocznikowo winko . Wiele takich widziałam w sklepie na: http://wineavenue24.pl/pl/wino-musujace , myślę, że takie wino zasmakowało by wszystkim doskonale.

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida