Forum - Moda - różowe szpilki!

PositiveMind PositiveMind

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 05-06-2017, 21:19
jeśli chodzi o róż to wybierz jakiś taki pudrowy, żeby nie rzucał się w oczy swą jaskrowością;p
maggiesss maggiesss

Liczba postów: 32

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 19-06-2017, 15:22
podobaja mi się takie buty, ale jakoś nie mam odwagi, zeby je kupić i założyc. nawet nie wiem do czego miałabym je ubrać... jakieś jasnorózowe balerinki albo trampki to jeszcze, ale obawiam sie, że tych szpilek nigdy nie kupię
ninaky ninaky

Liczba postów: 584

Obejrzyj pełny profil
środa, 21-06-2017, 13:20
Ja miałabym odwagę je założyć. Tylko do niewielu rzeczy by mi pasowały.
karo-linka karo-linka

Liczba postów: 31

Obejrzyj pełny profil
piątek, 23-06-2017, 12:42
jak nie wiesz, czy będziesz chodzić w takich butach to najlepiej znajdź sobie jakieś tanie na wyprzedażach, żeby ci jak co nie było szkoda kasy. ja sobie ostatnio kupiłam różowe szpilki z wojasa https://wojas.pl/media/product/main_img_25579.jpg ale potem stwierdziłam, ze jednak nie będę w nich chodzić i je oddałam siostrze. ona na pewno zrobi z nich pożytek :)
Marycha108 Marycha108

Liczba postów: 11

Obejrzyj pełny profil
piątek, 23-06-2017, 13:28
Super amarantowe szpilki? Do małej czarnej na babski wieczór - bomba!!
pasikonika pasikonika

Liczba postów: 30

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 26-06-2017, 09:30
różowe buty pasują do wielu rzeczy, chociaż wiele kobiet mysli, że nie bedzie ich miało do czego załozyć. Szpilek w tym kolorze akurat nie mam, ale kupiłam w zeszłym roku takie baleriny i sama jestem zdziwiona jak często w nich chodzę. pasują do dżinsów, do sukienek, mozna je zestawiać z wieloma kolorami. no tylko jak już zakładamy takie różowe buty to reszta musi być bardziej stonowana, żeby nie wyszło kiczowato
ninaky ninaky

Liczba postów: 584

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 26-06-2017, 10:11
No nie zgodzę się z tym, że do wielu rzeczy pasują. Ale mimo wszystko na pewno warto je kupić.
meduza meduza

Liczba postów: 20

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 26-06-2017, 13:36
to jakas alternatywa dla czerwonych szpilek, bo zauważylam, ze najczesciej kobiety maja takie buty w 3 kolrach: czarnym, bezowym i czerwonym. Rózowy to coś nowego, przynajmniej nie jest nudno, a taki ciemniejszy róż można nosić nawet jesienią do trencza
kateross kateross

Liczba postów: 35

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 27-06-2017, 09:21
takich intensywnie różowych jak ze zdjęcia wyżej to bym raczej nie ubrała, ale takie pastelowe jak najbardziej. często te szpilki nude wpadają w odcień różu i nawet bardziej mi sie podobaja niż bezowe, bo takie czasami wyglądają na przybrudzone
Royalle Royalle

Liczba postów: 17

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 27-06-2017, 15:36
E? szpilki to raczej w ogóle nie. No popatrzeć to mogę, ale mój kręgosłup jak zobaczy szpilki, to od razu dzwoni do mojej głowy i mówi, że się nie zgadza na to, i że on tego nie wytrzyma, i że rezygnuje ze współpracy na takich warunkach, ... No cóż bez niego firma "my body" nie pociągnie, więc ulegam temu dyktatowi. Choć czasem mam chęc wysłać go na dłuuuuuuuugi bezpłatny urlop. Ale jakoś nikt nie chce wziąć jego roboty na siebie.
Alfasan Alfasan

Liczba postów: 73

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 13-07-2017, 07:49
Szpilki są jak najbardziej kobiece i jest to nieodłączny element naszej codziennej garderoby, stroju więc szkoda byłoby pochopnie z nich rezygnować. Ciekawą kolorystykę szpilek znajdziecie u nas na www.Alfasan.pl chętnie pomożemy podczas wyboru :)
numal numal

Liczba postów: 35

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 24-07-2017, 22:10
Zobacz sobie tutaj buty Kliknij tutaj szpilek mają trochę do wyboru. Wydaje mi się, że w butach trzeba się dobrze i komfortowo a przede wszystkim wygodnie. Ja w szpilkach chodzę tylko na okoliczne imprezy.

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida