Forum - Pielęgnacja - Zabiegi modelujące ciało

izusiaczek izusiaczek

Liczba postów: 7

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 18-05-2017, 11:05
w gabinetach kosmetycznych pełno jest teraz zabiegów modelujących ciało, myślicie że są skuteczne? miała ktoraś z was?
kateross kateross

Liczba postów: 34

Obejrzyj pełny profil
piątek, 19-05-2017, 11:26
ja miałam, ale poszłam do jakiegos małego gabinetu na obrzeżach miasta, bo było taniej i jestem średnio zadowolona. Skóra jest może troche gładsza, ale nic poza tym, dlatego nie umawiałam sie na kolejny zabieg, tylko szukam jakiegoś bardziej profesjonalnego miejsca.
marionet marionet

Liczba postów: 37

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 22-05-2017, 16:29
jakoś nie wierzę w te wszystkie zabiegi, chyba bym się bała, że wydam kupę kasy, a nie będzie żadnych efektów :/ wykupiłam kiedyś serię peelingów kawitacyjnych na grouponie i dostałam od nich uczulenia, więc nawet nie wykorzystałam wszystkich wizyt :/
Marusia77 Marusia77

Liczba postów: 47

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 23-05-2017, 14:43
Moja siostra chodziła na karboksyterapię do krakowskiego salonu Vici Clinic. Efekt był bardzo dobry, oprócz redukcji tkanki tłuszczowej skóra była ujędrniona. Myślę, że warto.
Skitter Skitter

Liczba postów: 2

Obejrzyj pełny profil
środa, 24-05-2017, 11:42
chyba wszystko zalezy od tego, jakich urządzeń i preparatów używa gabinet, trudno wszystkie oceniac tak samo. Wiadomo, ze najlepiej się sprawdza na sobie, ale ja jak nie wiem, czy się na coś zdecydować, to czytam opinie na necie i na razie jeszcze się nie zawiodłam. I może to i krzywdzące dla mniejszych gabinetów, ale ja jednak wolę korzystać z tych większych, o których coś wiadomo, np. dlatego chodzę do vesuny. Nawet jak miałam jakieś drobne zastrzezenia, to bez problemu dało się wszystko wyjasnic.
izusiaczek izusiaczek

Liczba postów: 7

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 25-05-2017, 14:53
a robiłas tam kiedyś coś na całe ciało? czy tylko twarz? no bo ja własnie rozważam vela shape, stad moje pytanie :P

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida