Forum - Galanteria i dodatki - wzorzyste buty - modne czy kiczowate?

lili-89-ann lili-89-ann

Liczba postów: 1

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 15-05-2017, 16:15
hej, macie w swojej szafie jakieś wzorzyste buty? np w panterkę albo w kwiatuszki? widziałam, że wojas ostatnio promuje swoje buty w jakieś roślinne wzory, bardzo mi się podobają, ale czy nie będę w nich wygladała kiczowato? co się do nich nosi?
Viosenka Viosenka

Liczba postów: 98

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 15-05-2017, 19:39
Buty w kwiatowe i roślinne wzory są teraz bardzo modne, co do nich dobrać ? - myślę, że pozostałe części ubioru powinny być stonowane, raczej jednokolorowe, żeby całość nie wyglądała kiczowato.
Marystocztery Marystocztery

Liczba postów: 66

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 16-05-2017, 11:58
Ja kupiłam ostatnio takie sandałki :) Uważam, że są cudne, pięknie ożywiają każdą stylizację. Bardzo lubię kwiatowe wzory :) Link do butów: Kliknij tutaj
kaskabaska kaskabaska

Liczba postów: 20

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 16-05-2017, 12:42
mnie takie buty nie przekonują, chyba jestem zbyt praktyczna i lubię buty w uniwersalnych kolorach, co do wszystkiego pasują ;) ale jak widzę takie buty na kimś to to nie wygląda źle, tylko trzeba się ubrać w ciuchy bez wzorów
jedynka jedynka

Liczba postów: 23

Obejrzyj pełny profil
środa, 17-05-2017, 16:18
widziałam te buty i w necie i w sklepie- są piękne! sama się zasnawiam, czy sobie takich nie kupić, są w takim kolorze, że będą pasowały do dżinsów, a na górę zawsze się coś znajdzie :P
darinkanowa darinkanowa

Liczba postów: 9

Obejrzyj pełny profil
środa, 17-05-2017, 17:47
Modne! Ja uwielbiam :)
izusiaczek izusiaczek

Liczba postów: 6

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 18-05-2017, 11:06
trochę się boję takich wyraźnych wzorów, bo nigdy nie wiem, do czego mam je potem ubrać, ale to na pewno fajne urozmaicenie w szafie :)
Wawrzyniecka Wawrzyniecka

Liczba postów: 16

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 18-05-2017, 19:56
Przestań! Wzorzyste buty są super! Do mnie właśnie idzie paczka z kolorowymi tenisówkami z multu.pl i to tylko za 29,99 zł. Do dżinsów albo zwiewnej sukienki idealne!
joooolka joooolka

Liczba postów: 49

Obejrzyj pełny profil
piątek, 19-05-2017, 10:20
wyraźne wzory na butach to raczej propozycja dla odważnych albo tych, co lubią się bawić modą. chociaz z drugiej strony teraz się zestawia takie wzory i kolory, że ja bym się nie przejmowała :P
adelkawer adelkawer

Liczba postów: 3

Obejrzyj pełny profil
piątek, 19-05-2017, 12:46
Motyw kwiatowy jest teraz modny ;) ja mam dużo kwiatowych sukienek ale do nich ubieram jednokolorowe buty ;)
Mam też buty kolorowe, wzorzyste, wtedy ubieram do niech jeans i bluzkę jednokolorową- niekoniecznie białą czy czarną ;)

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida