Forum - Zdrowie - Usuwanie zatrzymanych ósemek - do kogo się zgłosić?

Triszi Triszi

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 20-03-2017, 09:36
W piątek byłam u mojego dentysty i okazało się, że jedna z moich 8 jest zatrzymana i wymaga usunięcia... dentysta wypisał mi skierowanie do chirurga . Kłopot w tym , że nie wiem który profesjonalnie wykonuje takie zabiegi a Słyszałam że ten zabieg jest bardzo bolesny dlatego chciałabym się was poradzić w tej kwestii..
Filipinka Filipinka

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 23-03-2017, 04:50
W takim razie idź do Kliknij tutaj (dentalestetic.com.pl) Ja tam miałam zabieg usuwania ósemek było OK . Może nie aż tak że nie czułem żadnego bólu , ale w porównaniu do tego co mówili inni zabieg wykonany naprawdę bardzo profesjonalnie i relatywnie bezboleśnie
Triszi Triszi

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
piątek, 24-03-2017, 08:14
Bardzo ci dziękuję za pomoc i zainteresowanie tym tematem . No to super , że udało ci się przejść obronną ręką przez ten zabieg . Ja szczerze mówiąc bardzo boję boję się tego usuwanie ósemek , dlatego dobrze wiedzieć , że gdzieś można to zrobić w bardziej komfortowych warunkach
wendy wendy

Liczba postów: 46

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 09-04-2017, 21:52
Miałam usuwane ósemki, niestety zdecydowałam się na zabieg zbyt późno przez co skrzywiły mi się zęby, nie czekajcie, najlepiej od razu udać się do dentysty. Jak jesteście z Lublina czy okolic, zajrzyjcie do Aldent, mają dobrych specjalistów, przyjmuje tam Pan doktor Paradowski Kliknij tutaj polecany przez wiele osób chirurg szczękowy.

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida