Forum - Gwiazdy / TV / Kino - Gdzie najlepiej wziąć kredyt?

Zbyszek89 Zbyszek89

Liczba postów: 82

Obejrzyj pełny profil
środa, 22-02-2017, 23:46
Mam w planach w najbliższym czasie wziąć kredyt na 5000zł. Zastanawiam się jednak, który bank będzie najlepszy pod kątem takiej pożyczki. Sprawdzałem zestawienie na Kliknij tutaj i już mam swoje wnioski. Mimo wszystko wolałbym poznać też Waszą opinię, by móc wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Co o tym sądzicie?
Elwira Elwira

Liczba postów: 10

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 23-02-2017, 12:29
Używanie niezbyt wartościowych porównywarek finansowych kończy się właśnie tak, że osoby z nich korzystające tak, czy inaczej nie wiedzą na jaki kredyt się zdecydować. Dlatego warto korzystać tylko ze sprawdzonych porównywarek takich jak Direct Money. Jest prosta w obsłudze i daje jasny i wyraźny obraz wszystkich ofert, dzięki czemu uniknąć można konieczności sięgania po porady innych osób. Tutaj masz odnośnik Kliknij tutaj
Lotka11 Lotka11

Liczba postów: 58

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 23-03-2017, 10:11
Zależy chyba jaka kwota kredytu cię interesuje i na jak długo chcesz go wziąć. najlepiej chyba porownać ze sobą kilka ofert w jednym miejscu, żeby wiedzieć do jakiego banku się udać po kredyt. Zobacz sobie na stronie http://moneye.pl powstał ranking kredytów gotówkowych, co może Ci znacznie ułatwić sprawę.
slon3 slon3

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
piątek, 24-03-2017, 17:31
Najlepiej to nigdzie nie brać, spróbować ominąć jak się da. Poszukać innego rozwiązania
Amila Amila

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 28-03-2017, 22:21
Osobiście wolałabym pożyczyć pieniądze od rodziców czy też przyjaciół niż od banku. To się totalnie nie opłaca, a już w ogóle popularne teraz chwilówki. Lepiej sobie czasami odpuścić zakup czy też go przesunąć w czasie niż wpakować się w nie potrzebne kłopoty :)
ninaky ninaky

Liczba postów: 598

Obejrzyj pełny profil
środa, 12-07-2017, 10:41
Zdecydowanie najlepiej będzie jeśli skorzystasz z tego kalkulatora kredytowego: Kliknij tutaj. Dzięki temu będziesz wiedziała, jakie warunki są obecnie proponowane w różnych bankach. To na pewno ułatwi Ci znalezienie najkorzystniejszej oferty.
shyshka9 shyshka9

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 13-07-2017, 20:50
Ja się na tym kompletnie nie znam. Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...
Meduzza Meduzza

Liczba postów: 47

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 17-07-2017, 12:47
Myślę, że najlepiej byłoby pójść do kilku banków, porozmawiać z doradcami na temat naszych możliwości finansowych i potem wybrać najkorzystniejsza ofertę.

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida