Forum - Zakupy - 30 rocznica ślubu co na prezent

bibitka bibitka

Liczba postów: 27

Obejrzyj pełny profil
środa, 21-12-2016, 22:41
Witajcie za 3 tyg moi rodzice obchodzą 30 rocznice ślubu a ja nie mam pomysłu na prezent:( Myślałam o krysztale 3d z wygrawerowanymi życzeniami co myślicie dobry pomysł??
Ashley26 Ashley26

Liczba postów: 49

Obejrzyj pełny profil
piątek, 23-12-2016, 09:55
Czemu nie, mi się podoba. Kryształ z jakimiś życzeniami i wzorem miłosnym będzie dobry. Poszukaj na https://www.krysztaly3d.pl/ tam dużo tego typu rzeczy. Co ważne taki kryształ będzie stał długo na półce i przypominał, o tej rocznicy :)
kornela kornela

Liczba postów: 91

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 02-01-2017, 13:58
ja też myślę, że to fajny pomysł. przejrzałam sobie te kryształy na stronie i bardzo dużo ciekawych wzorów mają. pomyśl tylko nad jakąś dobrą dedykacją od serducha i będzie ok.
Aldonka Aldonka

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 05-01-2017, 05:08
Sama nie wiem. U nas stoją w domu jakieś dwa kryształowe półmiski, które ktoś dał mamie na prezent. W ogóle się tego nie używa i trzeba tylko uważać, żeby się nie stłukły. Ja wybrałabym coś bardziej szalonego i romantycznego na taką okazję. Taki na przykład wyjazd we dwoje Kliknij tutaj Wycieczka do Pragi to byłoby coś, co mogliby zapamiętać i wspominać długo.
staramalenka86 staramalenka86

Liczba postów: 63

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 15-01-2017, 17:18
Może jakiś masaż dla dwojga?
wodnik20 wodnik20

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 16-01-2017, 14:18
Wygląda to bardzo interesująco :) Myślę, że jest warte uwagi :D
BucikSklep BucikSklep

Liczba postów: 173

Obejrzyj pełny profil
piątek, 24-02-2017, 09:23
Zamiast masażu dla dwojga proponuje podarować rodzicom voucher wyjazdowy na weekend do Spa, dzięki czemu wypoczną i zrelaksują się, co o tym sądzisz? Moim zdaniem to znakomity pomysł z okazji 30 rocznicy ślubu.

www.BucikSklep.pl
marzyciel21 marzyciel21

Liczba postów: 99

Obejrzyj pełny profil
sobota, 25-02-2017, 12:31
A może butelka dobrego gatunku wina. Z samodzielnie zaprojektowaną etykietą. Pomoże Ci
w tym drukarnia Kliknij tutaj Moim zdaniem to dobry pomysł na prezent. Oczywiście dla mamy jej ulubiony bukiet kwiatów.
Slikbela Slikbela

Liczba postów: 17

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 19-03-2017, 13:26
Ja miałam ostatnio podobny dylemat, moi rodzice mieli 25-lecie - postanowiła kupić im porządny ekspres do kawy, z racji, że oboje kochają kawę :) pomogła mi w tym podstrona z rankingami ekspresów Kliknij tutaj może i której z Was się ona przyda :)

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida