Forum - Moda - slub

beata334 beata334

Liczba postów: 66

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 19-12-2016, 09:52
Szukam dobrego fotografa na ślub i przeglądam oferty tu https://slubi.pl/firmy/fotograf-slubny-na-wesele/slaskie/bytom/ Możecie też dać swoje namiary i napisać czy byłyscie zadowolone czy nie. Jakie sesje polecacie czy na co uważać.
HighIT HighIT

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 20-12-2016, 13:46
Zależy. Najfajniej sprawdzają się sesje plenerowe. Jednak jej fajność zależy od miejsca i warunków atmosferycznych. Dobór fotografa i sesji powierzyłam Kliknij tutaj i dobrała mi fajnego fotografa. Pomysł na sesje też nie był zły. Wieczorny klimat starego Krakowa ;)
rudadagusia rudadagusia

Liczba postów: 17

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 20-12-2016, 13:57
oj sama wiem, jak o dobrego fotografa na ślub jest trudno. Sama trafiłam na takiego powiedzmy dość delikatnie, nie specjalnie kompetentnego
olakurowska olakurowska

Liczba postów: 24

Obejrzyj pełny profil
środa, 22-02-2017, 08:49
Osobiście mogę polecić tego fotografa: Kliknij tutaj
Bardzo miło wspominam współpracę, a wszystko wykonane z niebywałą starannością i dbałością o szczegóły :)
Kilowa2 Kilowa2

Liczba postów: 162

Obejrzyj pełny profil
sobota, 12-08-2017, 11:25
Ja bardzo ale to bardzo byłam zadowolona ze swoich zdjęć ślubnych. Jak jesteście z południowej Polski to śmiało polecam przejrzeć portfolio tego fotografa - http://www.patrykwolanski.pl/ Robi świetne zdjęcia!
klarka121 klarka121

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 13-08-2017, 19:46
Ja bym się popytał znajomych w tym temacie. To zawsze jest dobry pomysł :)
BucikSklep BucikSklep

Liczba postów: 202

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 14-08-2017, 11:10
Myślę, że akurat w tym przypadku nie będzie żadnego problemu, przejrzyj fora ślubne gdzie masz cały szereg wielu ogłoszeń, to tylko kwestia ceny i zakresu usług jakie Cię interesują.

www.BucikSklep.pl

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida