Forum - Zakupy - Mikołajkowe pomysły na prezent

Familijka Familijka

Liczba postów: 84

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 12-12-2016, 16:27
Jestem całkowitym zwolennikiem wyciskarek do soków. Dzięki temu zawsze z rana możemy mieć pyszny sok ze świeżych owoców. Kupowanie takich produktów.Sprawia że nasze odżywianie jest dużo zdrowsze. Przeglądałem tutaj https://energiazdrowia.pl/pl/searchquery/angel/1/full/5?url=angel oferty na wyciskarki i już konkretny model mam na oku.
moore23 moore23

Liczba postów: 15

Obejrzyj pełny profil
środa, 14-12-2016, 09:23
A co powiecie na taki model do sklejania Kliknij tutaj? Przeglądnęłam wiele stron i ta oferta mnie najbardziej zaciekawiła. Szukam fajnego prezentu dla mojego synka a on lubi majsterkować więc wydaje mi się, że taki model sprawi mu dużo przyjemności. Co o tym sądzicie?
Klarka Klarka

Liczba postów: 19

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 15-12-2016, 07:45
Na Mikołajka zawsze kupuje jakieś drobne upominki. W tym roku synek dostał grę planszową a mąż maszynkę do włosów z electro.pl. Teraz pozmawiałam już prezenty gwiazdkowe.
ninaky ninaky

Liczba postów: 598

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 20-12-2016, 08:41
Myślę, że dla dzieci dobrym pomysłem na prezent są klocki magnetyczne: Kliknij tutaj. Słyszałyście o nich? Są ciekawą alternatywą dla zwykłych klocków i maluchom na pewno się spodobają.
BucikSklep BucikSklep

Liczba postów: 243

Obejrzyj pełny profil
środa, 21-12-2016, 12:20
U nas jest podobnie, również z okazji Mikołaja kupujemy sobie raczej drobne prezenty,z kolei te na gwiazdkę są takie bardziej "obfite", a pomysłów odnośnie tego co kupić jest bardzo wiele, wystarczy nawet poszukać na forum gdzie były już podobne wątki.

www.BucikSklep.pl
krach krach

Liczba postów: 18

Obejrzyj pełny profil
sobota, 31-12-2016, 17:49
ciekawym pomysłem jest książka. To zawsze uniwersalny prezent. http://www.taniaksiazka.pl/czaromarownik-2017-twoj-magiczny-kalendarz-p-790860.html z mojej strony mogę polecić ten tytuł. Spodoba się każdemu
GoodLuck GoodLuck

Liczba postów: 71

Obejrzyj pełny profil
środa, 05-07-2017, 00:03
My na Mikołaja to prezenty dajemy tylko dzieciom. Zazwyczaj są to jakieś miłe i interesujące zabawki. Na przykład w tamtym roku synkowi kupiliśmy takiego lewka przytulaczka: Kliknij tutaj. Gra wesołe melodie i ma wesołe światełka.
Zbyszek89 Zbyszek89

Liczba postów: 82

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 17-07-2017, 15:18
Przecież wybór różnych artykułów na prezenty jest naprawdę duży! Jeśli chodzi o dzieci, to raczej starałbym się połączyć przyjemne z pożytecznym. Fajnie sprawdzić się może na przykład Monopoly od Hasbro. W Kliknij tutaj znajdziecie instrukcję działania tej gry. Czuję, że przypadnie Wam do gustu.
Stonki Stonki

Liczba postów: 23

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 18-07-2017, 12:34
Zgadza się wszystko zależy od tego komu chcemy kupić prezent i dotyczy to nie tylko Mikołajek, ale i każdej okazji: urodzin lub rocznicy. Wystarczy zerknąć na Stonki.com.pl w razie pytań służymy pomocą na forum :)

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida