Forum - Gwiazdy / TV / Kino - gdzie na weekend majowy ?

Drahnes Drahnes

Liczba postów: 15

Obejrzyj pełny profil
środa, 12-04-2017, 12:56
Ja bym pojechała gdzieś nad morze, ale znaleźć jakiś wolny pokój...
MalaMi3 MalaMi3

Liczba postów: 66

Obejrzyj pełny profil
środa, 12-04-2017, 23:49
Myślę, że jakbyś dobrze poszukała, to znalazłabyś jeszcze wolne pokoje nad morzem na weekend majowy. My na przykład jedziemy z rodzinka porelaksować się do Mielna. Mamy tam już hotel, Unitral: http://www.unitral.pl/ :)
ms-steele ms-steele

Liczba postów: 2

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 17-04-2017, 12:08
Hello! Polecam przepiękne miejsce nad polskim morzem, gdzie zresztą sama się kolejny raz wybieram :) Darłowo-Darłówko - przepiękna miejscowość na środkowym pomorzu. No i jest co robić :) Fajne knajpki, jest kilka fajnych miejsc, klubów, kino, można popływać statkiem, zwiedzić muzea no i bunkry (coś dla fanów militariów) - ja jeżdżę tam kilka razy w roku, z Poznania mam dość blisko więc:) Przy okazji polecę fajne miejsce do noclegów, apartamenty Baltic Korona (www.baltickorona.pl) - rewelacyjne miejsce, nowoczesne, świetnie urządzone no i bardzo wygodne :) Cenowo może nie najtańsze, ale za taką wygodę i bliskość morza warto :) Czasem można zaszaleć:)
kalump kalump

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 17-04-2017, 12:28
Wszystko zależy od upodobań. Jak wiadomo upodobania są różne.
Marcepanka Marcepanka

Liczba postów: 10

Obejrzyj pełny profil
piątek, 21-04-2017, 11:10
A my na weekend majowy wybieramy się w sprawdzone miejsce - do Pałacyku łąkomin. Świetne miejsce na taki rodzinny odpoczynek :)
limonka22 limonka22

Liczba postów: 100

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 23-04-2017, 17:00
Nie byłam tam.
Meduzza Meduzza

Liczba postów: 35

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 24-04-2017, 17:01
wszystko będzie zależało od pogody, jak będzie ładnie to wsiadamy w samochód i jedziemy przed siebie.
MalaMi3 MalaMi3

Liczba postów: 66

Obejrzyj pełny profil
piątek, 28-04-2017, 00:39
A wybiera sie ktoś z was może na Kaszuby? My jedziemy w sobote właśnie, mam nadzieje że pogoda nam w miarę dopisze. Chociaz znaleźliśmy fajny ośrodek, także myślę że jak coś to nudy nie będzie http://www.debrzyno.com.pl/ :)

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida