Forum - Zdrowie - Rak piersi

Rebeka34 Rebeka34

Liczba postów: 6

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 07-12-2014, 13:25
Witam, Jeśli w twojej rodzinie występowały nowotwory piersi u kobiet w wieku 30-50 lat, warto rozważyć czy nie był to tzw. dziedziczny rak piesi. Obecnie istniej możliwość wykrycia licznych mutacji których obecność jest związana z rozwojem nowotworów, w tym mutacje BRC odpowiedzialne za dziedzicznego rak piersi. Dlatego polecam zapoznać się z ofertą Centrum Badania predyspozycji Genetycznych :monogen.life - http://monogen.life/oferta-diagnostyczna.html wiele moich znajomych skorzystało z ich oferty i obecnie są pod stałą opieką fachowców, którzy stale kontrolują ich stan zdrowia.
lang lang

Liczba postów: 33

Obejrzyj pełny profil
piątek, 23-01-2015, 03:03
To niesamowite, że można aż tyle zbadać. Tylko do tego, to jeszcze potrzeba jakichś warunków życia w których taki rak zaatakuje. Tak, czy siak trzeba się często samodzielnie badać i nie czekać aż coś się wyczuje, tylko badać się profilaktycznie. Ja chodzę raz do roku do prywatnej przychodni w Warszawie na ul. Białobrzeskiej, Kliknij tutaj gdzie rozumieją potrzebę robienia USG profilaktycznie. Kiedy zaczyna boleć, to może już być za późno.
arla33 arla33

Liczba postów: 29

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 29-01-2015, 11:11
ja zrobiłam kompleksowe badania genetyczne w vimedzie, gdzie badają również geny pod kątem innych chorób, także cukrzycy, chorób serca, zaburzeń metabolicznych i nietolerancji pokatrmowych, a nawet wpływu leków na mój organizm...
kinga112 kinga112

Liczba postów: 58

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 29-11-2015, 19:55
Przede wszystkim warto poczytać dużo na ten temat, aby starać się ją wspierać i coś po prostu wiedzieć. Wiedzieć co mówić. Polecam artykuł Kliknij tutaj. Pojawia się tutaj zasadnicze pytanie, czy w ogóle możemy go uniknąć. Ciekawy tekst
gabi28 gabi28

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 01-12-2015, 14:54
Witajcie, mam do was ogromną prośbę mojej przyjaciółki mam jest chora na raka. Ostatnie badania jej wyszły fatalnie i ona się załamała. A moja przyjaciółka nie daje już rady sobie z tym wszystkim. Sama się załamuje. Wpadła na pomysł umieszczenia mamy w domu opieki Kliknij tutaj Ja jej to odradzam ale z drugiej strony nie wiem jak mam jej pomóc. Ona już pozbierała informacje na temat tego domu i mówi, że to jest bardzo dobra opcja. Jak mogę jej pomóc???
sanna sanna

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
piątek, 18-12-2015, 20:33
Jest to straszna choroba, a dotyka młodych ludzi. Jest to bardzo przykre jak w rodzinie bądź u znajomych dzieją się takie rzeczy. W tych czasach naprawdę trzeba dbać o siebie i starać zapobiegać chorobom. Dowiedziałam się o bardzo dokładnym badaniu żywej kropli krwi. W miejscowości gdzie mieszkam jest laboratorium Kliknij tutaj ponoć badają jasne i ciemne pole (osocze). Mam zamiar sobie to badanie zrobić aby wykluczyć ewentualne choroby.
Estella Estella

Liczba postów: 9

Obejrzyj pełny profil
sobota, 19-12-2015, 17:19
Wiecie, a ja nie wierzę w tradycyjne leczenie chemioterapią. Jestem zwolenniczką ziół. Może uznacie to za śmieszne ale moja koleżanka wyleczyła raka piersi własnie ziołami.
Tosia93 Tosia93

Liczba postów: 131

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 04-04-2016, 18:01
To straszne, że tyle osób niepotrzebnie zapada na raka. Dlaczego niepotrzebnie? Bo przecież gdyby się badali, to dużo spośród nich miałoby szansę na wczesne leczenie i wyzdrowienie. Ciągle się mówi, że wczesne wykrycie nowotworu daje dużą szansę na jego wyleczenie. Poczytajcie sami na ten temat w Kliknij tutaj i sami przekonajcie się, że to nic strasznego. Wystarczy odpowiednia profilaktyka, zapamiętajcie to.
Aldonka Aldonka

Liczba postów: 6

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 28-11-2016, 21:20
Nie odważyłabym się na własną rękę leczyć ziołami, ale słyszałam, że specjalna dieta w chorobie nowotworowej może zdziałać cuda. Nie wiem, ile w tym prawdy, bo ja leczyłam się standardowymi metodami. Musiałam tylko wspomagać organizm preparatami odżywczymi Kliknij tutaj Bez nich nie wytrwałabym chyba tych czterech kursów chemii, bo praktycznie nie mogłam jeść. A leczenie trwało pół roku.
Warszawianka23 Warszawianka23

Liczba postów: 40

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 04-04-2017, 18:38
Profilaktyka jest najważniejsza. Ja tutaj http://krajmed.pl/badania-usg/ regularnie co rok robię badanie usg. U mnie w rodzinie rak piersi zdarzał się wiele razy, więc teraz dbam aż nadto o tę kwestie.
smoczyca smoczyca

Liczba postów: 504

Obejrzyj pełny profil
piątek, 09-06-2017, 11:16
Wiadomo, że profilaktyka jest ważna, szczególnie gdy istnieje obciążenie genetyczne, jak w moim przypadku. Moja babcia umarła na raka piersi, a mama też na raka, choć innego, a co za tym idzie, jestem w grupie dużego ryzyka.
Zarunia Zarunia

Liczba postów: 37

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 19-06-2017, 21:34
Moja babcia zmarła na raka piersi niedawno zdiagnozowano go tez u mojej mamy :( Ze względu na to codziennie wieczorem profilaktycznie wykonuję samobadanie i co pół roku chodzę na USG do do doktora Ciszewskiego w Wilmedzie ponieważ robi je bardzo dokładnie. Już raz się przeraziłam bo jakiś guzek wyczułam i od razu poleciałam do niego. Na szczęście okazało się, ze to była grudka hormonalna i szybko pozbyłam się problemu. Dziewczyny pamiętajcie o samobadaniu to bardzo ważne.

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida