Forum - W這sy - Wypadaj帷e w這sy :(

kocica kocica

Liczba post闚: 131

Obejrzyj pe軟y profil
wtorek, 14-02-2017, 19:53
No ale to te zale篡 ile tych w這s闚 wypada, bo jak to jest do嗆 powa積y problem zio豉 nie pomog za bardzo. Ja mia豉m spore problemy z tym, 瞠 mi w這sy wypadaj, dlatego zdecydowa豉m si na wizyt w Medycynie M這do軼i u dr Dominiki Kwa郾iak na zabiegu. Ona poleci豉 zabieg z osoczem bogatop造tkowym, dla mnie to by這 najlepsze rozwi您anie.
Madimaga Madimaga

Liczba post闚: 34

Obejrzyj pe軟y profil
鈔oda, 15-02-2017, 12:22
Mi te strasznie wypadaj, ju sama nie wiem co robi. stosuj r騜ne od篡wki, ale nic nie pomagaj
zuza-zoe zuza-zoe

Liczba post闚: 19

Obejrzyj pe軟y profil
wtorek, 28-02-2017, 20:43
Je郵i nic nie pomaga, koniecznie zg這 si do lekarza specjalisty! Wypadanie w這s闚 mo瞠 by powi您ane z powa積ymi chorobami, tego nie mo積a ignorowa. Ja sama boryka豉m si z podobnym problemem, a trafi豉m do gabinetu medycyny estetycznej. U mnie robiono zagieg Plinest Body, potem przyjmowa豉m te suplement resvera vitis: https://www.fenice.pl/index.php?view=product_entry&id=108 Troch trwa豉 ta walka i troch kosztowa豉, ale nie 瘸逝j ani grosza, bo w ko鎍u nie mam kompleks闚 i mog si cieszy zdrow i pi瘯n fryzur :)
Lotka11 Lotka11

Liczba post闚: 51

Obejrzyj pe軟y profil
czwartek, 23-03-2017, 09:57
Wypadanie w這s闚 to rzeczywi軼ie bardzo wa積y temat dla kobiet, w這sy s w ko鎍u nasz ozdob. Mnie te zacz窸y wypada jak szalone, a w lustrze zobaczy豉m, 瞠 ju ich nie ma chyba po這w. Przerazi豉m si i pobieg豉m od razu do apteki po suplementy, ale pani farmaceutka doradzi豉 mi tak瞠 plastry dermastic. Przykleja si je na noc niedaleko w這s闚, plaster uwalnia substancje aktywne, wzmacniaj帷 wlosy ju w cebulkach. 安ietna sprawa! Po ca貫j kuracji wlosy w ko鎍u przesta造 wypada!
Migotka81 Migotka81

Liczba post闚: 15

Obejrzyj pe軟y profil
wtorek, 28-03-2017, 23:56
Zawsze mia豉m g瘰te w這sy, ale im wi璚ej lat na karku, tym wi璚ej w這s闚 zostaje na grzebieniu :)
blondyneczka83 blondyneczka83

Liczba post闚: 56

Obejrzyj pe軟y profil
鈔oda, 05-04-2017, 19:26
- biotyna w dawce 5mg
- cynk w dawce 10mg
- olej z wiesio趾a np. Gal w dawce 3x2 kapsu趾i
- co drugi dzie wcieranie w sk鏎 g這wy ampu貫k Vichy z aminexilem
Zarunia Zarunia

Liczba post闚: 37

Obejrzyj pe軟y profil
czwartek, 20-04-2017, 17:09
Ja zawsze mia豉m problem bardzo cienkich w這s闚 :/ Przy d逝窺zych to wygl康a這 mizernie i po prostu 鄉iesznie. W ko鎍u fryzjerka nakusi豉 mnie do zam闚ienia sobie w這s闚 naturalnych na Kliknij tutaj takich doczepianych na ringi i mi je zag窷ci豉 :). Ale teraz tak czytam i jestem ciekawa czy ta biotyna i cynk wp造waj tez na zag瘰zczenie w這s闚?Mo瞠 bym spr鏏owa豉.
zuza-zoe zuza-zoe

Obejrzyj pe軟y profil
sobota, 27-05-2017, 22:54
Dziewczyny, czytam i mi r璚e opadaj. Jak tak mo積a ignorowa czy doczepkami si maskowa? Znaczy ja wiem, 瞠 cz這wiek si wtedy ratuje jak mo瞠, 瞠by poczu si lepiej, ale to trzeba leczy! Pani w aptece te mo瞠 chcie dobrze, ale nie jest te od tego, 瞠by nas diagnozowa, s ludzie kt鏎zy si na tym znaj. Zajrzyjcie na fejsie na "zbyt pi瘯ni by 造sie", tam dobrze poruszaj te tematy (te w豉郾ie w odniesieniu wp造wu na psychik).
ninaky ninaky

Liczba post闚: 584

Obejrzyj pe軟y profil
poniedzia貫k, 12-06-2017, 09:04
A mo瞠 zr鏏 badania? Czasami problem wypadaj帷ych w這s闚 wynika z jaki niedobor闚.
zuza-zoe zuza-zoe

Obejrzyj pe軟y profil
poniedzia貫k, 19-06-2017, 17:50
Zgadzam si, 瞠 do wypadania w這s闚 powinno si podej嗆 naprawd powa積ie. Mo瞠 to mie zwi您ek z nieprawid這wym funkcjonowaniem tarczycy, chorob autoimmunologiczn lub zaburzeniami gospodarki hormonalnej organizmu. Lepiej si uchroni przed gorszymi konsekwencjami.
kamaMama kamaMama

Liczba post闚: 23

Obejrzyj pe軟y profil
sobota, 24-06-2017, 09:47
Ja nie mog豉m sobie poradzi z wypadaj帷ymi w這sami po ci捫y. Ale to by dos這wne dramat, kt鏎y zacz掖 si w sumie ju w 5 mscu ;/ w rezultacie 3 msce po urodzeniu synka pojawi造 si go貫 place. By豉m za豉mana a do tego dosz造 jeszcze problemy z cer. Najwyra幡iej problem mia g喚bsze przyczyny. A w moim przypadku powoli zaczyna這 si to wi您a z napadami stan闚 depresyjnych. M捫 wys豉 mnie na kr鏒ki odpowczynek do Anlaya Day Spa a tam korzystaj帷 z okazji zdecydowa豉m si na mezoterapi ig這w g這wy. Zabieg powtarza豉m 3 razy. Po zako鎍zeniu kuracji zazuwa篡豉m 瞠 w tym pustych placach pojawi造 si czarne kropeczki. By豉m szcz窷liwa jak dziecko! Zdecydowa豉m si 軼i望 w這sy na kr鏒ko, aby je zupe軟ie zregenerowa. Aktualnie mam ich nawet wi璚ej ni przed sam ci捫 :) nie ma na co czeka - wypdaj帷e w這sy nie wr鏂, a problem mo瞠 mie wiele 廝鏚e. Moim zdaniem mezoterapia to najbardziej efektywny spos鏏
Lagenko Lagenko

Liczba post闚: 457

Obejrzyj pe軟y profil
czwartek, 20-07-2017, 12:00
Akurat w przypadku problemu z wypadaj帷ymi w這sami, proponuje poza szamponami odzywkami itd, zmieni diet i nie stresowa si bo ma to istotny wp造w na kondycje w這s闚. W ostateczno軼i niezb璠na b璠zie tak瞠 wizyta u lekarza specjalisty.

www.Lagenko.pl

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida