Forum - Moda - Gdzie kupowac?

Alfasan Alfasan

Liczba postów: 40

Obejrzyj pełny profil
środa, 22-02-2017, 09:14
Przekładając to na wartości procentowe, to u mnie wychodzi podobnie, no może pod 90% w kwestii zakupów online. Przemawia za tym głównie fakt wygody oraz niższych cen, do tego zawsze szybka, bezpieczna przesyłka.

www.Alfasan.pl
hela75 hela75

Liczba postów: 29

Obejrzyj pełny profil
środa, 12-04-2017, 17:38
Polecam zakupy w sieci. W ten sposób można kupić naprawdę fajne ciuchy i buty. Np. takie lordsy https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=lordsy. Prawda, że fajne?
JoasiaM JoasiaM

Liczba postów: 15

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 13-04-2017, 15:19
Ja kupuję ostatnio już wszystkie ubrania w necie, bo jest po prostu taniej... No i większość rozmiarów zawsze jest dostępna więc tylko brać *.*
jarska jarska

Obejrzyj pełny profil
piątek, 14-04-2017, 18:58
Ja w zasadzie też przeniosłam się do netu. W Galeriach raczej tylko oglądam i poznaję trendy. Poza tym rządzi Internet. Omijam tylko sklepy w których nie mogę sprawdzić rozmiaru. Poza tym w necie można łatwo znaleźć hurtownie, które sprzedają swoje produkty na sztuki. Wtedy jest najtaniej, tak jak np. w E-nado Kliknij tutaj
kowalska kowalska

Liczba postów: 34

Obejrzyj pełny profil
piątek, 14-04-2017, 22:44
Masz rację, bardzo ważna jest informacja o produktach, tabela rozmiarów no i oczywiście płatności elektroniczne i szybka dostawa. Co do zakupów hurtowych, to mogę jeszcze poradzić zakupy na platformie zakupowej Molt Kliknij tutaj
Zartex Zartex

Liczba postów: 75

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 18-04-2017, 08:44
Akurat tutaj mam podobne zdanie i również uważam, że jeżeli zakupy to warto zwrócić uwagę na sklepy internetowe gdzie mamy zdecydowanie największy wybór i niższe ceny w kwestii odzieży czy pozostałych dodatków. Warto zerknąć na www.Zartex.pl gdzie znajdziecie nowe, wiosenne kolekcje.
Marcepanka Marcepanka

Liczba postów: 11

Obejrzyj pełny profil
piątek, 21-04-2017, 11:41
Jesli chodzi o sprawdzone sklepy z butami, to na potażowej 43a w Warszawie jest arcopedico http://www.arcopedico.pl/ . Od jakiegoś czasu tam kupuję, i powiem wam, że wygodniejszych butów nie miałam :D
OmbreClothing OmbreClothing

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
środa, 26-04-2017, 10:27
Forumowiczki! Zakupy w Internecie to naprawdę świetna sprawa :) Szeroki wybór produktów, niskie ceny a wszystko to bez wychodzenia z domu. Obecnie, praktycznie wszystkie sklepy internetowe oferują zwrot/reklamację/ wymianę zakupionego towaru. Dlatego nie ma obawy i mowy o jakimkolwiek ryzyku!
W tym momencie musimy się nieskromnie polecić! :) Jesteśmy Ombre.pl – internetowy sklep z odzieżą męską i naprawdę warto nas znać. Posiadamy szeroki asortyment, a wszystko to w niskich cenach. U nas każdy facet znajdzie coś dla siebie :)
Wpadajcie do nas na rozeznanie → www.Ombre.pl
W razie pytań służymy pomocą :)
Kamikarze24 Kamikarze24

Liczba postów: 23

Obejrzyj pełny profil
środa, 26-04-2017, 17:48
Bardzo fajne stylizacje możecie kupić na http://evoli.eu/
Sklep oferuje ubrania polskiego projektanta. Szeroki wybór także dla panów:)
Polecam:D
Alfasan Alfasan

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 27-04-2017, 08:22
Ciesze się, że zakupy w sklepach online zbierają coraz więcej pozytywnych opinii, oby tak dalej bo to naprawdę znakomita sprawa, tym bardziej mając sklep na którym zawsze możemy polegać i któremu możemy w pełni zaufać.

Alfasan.pl

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida