Forum - Moda - PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ

annasobot annasobot

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
środa, 15-02-2017, 08:31
Według mnie dobrym pomysłem są szwajcarskie zegarki, ja ostatnio znalazłam fany model dla swojej przyjaciółki. Miała urodziny, a ja nie wiedziałam co kupić. Zegarek to prezent uniwersalny i praktyczny. Możesz zajrzeć na stronę Kliknij tutaj i może wybierzesz coś odpowiedniego:)
BucikSklep BucikSklep

Liczba postów: 202

Obejrzyj pełny profil
piątek, 24-02-2017, 09:31
Wszystko tak na dobrą sprawę jest kwestią naszej kreatywności oraz budżetu, bo im większy posiadamy na tym więcej można sobie pozwolić i wybór automatycznie staje się szerszy, chociaż z drugiej strony liczy się także pamięć i gest :) Modne i wygodne obuwie także jest fajnym pomysłem na prezent, zobaczcie sami www.BucikSklep.pl
Danka11 Danka11

Liczba postów: 163

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 27-02-2017, 19:32
Większość mojej biżuteri jest to srebro z dodatkiem kamieni szlachetnych (bursztyny, rubiny, ametyst) głónie kolczyki i łańcuszki, ale ostatnio przekonuję się do broszek :) a fajne błyskotki namierzam w sklepie online Jubilea bo są w przyzwoitej cenie, w sam raz na studencką kieszeń ;)
haniatorun haniatorun

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 06-03-2017, 14:37
Mi się wydaje, że dobrym prezentem na każdą okazję są dobre i markowe perfumy
angela90 angela90

Liczba postów: 82

Obejrzyj pełny profil
sobota, 18-03-2017, 13:37
Biżuteria jak najbardziej. Naszyjnik, albo bransoletka. W aparcie jest spory wybór gustownej.
Lotka11 Lotka11

Liczba postów: 51

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 23-03-2017, 09:17
Jeżeli znamy bardzo dobrze kobietę, którą chcemy obdarować prezentem i wiemy jaki ma gust, to można jej kupić torebkę. Zresztą, która z nas nie chciałaby dostać nowej torebki? :) Ja zamawiałam niedawno w sklepie Torebki Zawsze Lubiane i uważam, że maja tam świetne modele. Znalazłam nawet jedną z Nobo, która strasznie mi się podoba.
Wiki111 Wiki111

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
piątek, 24-03-2017, 19:39
Ubrania, ubrania zawsze cieszą. Szczególnie z dobrej firmy.
A jeśli przy okazji można spotkać ciekawe osoby, to czemu by nie? ;)
https://www.facebook.com/events/1402944269780638/
scooby-doo scooby-doo

Liczba postów: 20

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 28-03-2017, 12:04
annasobot napisał(a):
Według mnie dobrym pomysłem są szwajcarskie zegarki, ja ostatnio znalazłam fany model dla swojej przyjaciółki. Miała urodziny, a ja nie wiedziałam co kupić. Zegarek to prezent uniwersalny i praktyczny. Możesz zajrzeć na stronę Kliknij tutaj i może wybierzesz coś odpowiedniego:)

Ktoś tu chyba bardzo CENI przyjaciółkę :)
Lotka11 Lotka11

Liczba postów: 51

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 06-04-2017, 18:01
Ja swoim rodzicom na ich rocznicę ślubu zakupiłam pościel z puchem gęsim z https://dilani.pl/. Rodzice są bardzo zadowoleni bo to naprawdę wysokiej jakości produkty, są lekkie ale naprawde ciepłe :)
bellaella bellaella

Liczba postów: 113

Obejrzyj pełny profil
piątek, 21-04-2017, 11:16
Pościel to w sumie dobry pomysł. Tak samo jak wszelkie świeczki, kominki, latarenki.
Youneedit Youneedit

Liczba postów: 34

Obejrzyj pełny profil
piątek, 28-04-2017, 08:01
Pościel to poniekąd dobry pomysł na każdą okazję, ale też z drugiej strony jest bardzo banalny i osobiście wolałbym dostać coś innego co także mi się przyda, jak markową i stylową odzież. Co o tym sądzicie?

www.Youneedit.pl
melon melon

Liczba postów: 63

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 12-06-2017, 13:40
Ciuszki! spódniczki, sukienki, bluzki, spodnie! czas wyprzedaży idzie, więc jak znalazł. Warto tylko pamiętać, że czasem zdarzają się jakieś promocje albo kupony jak teraz do Carry.

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida