Forum - Moda - PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ

annasobot annasobot

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
środa, 15-02-2017, 08:31
Według mnie dobrym pomysłem są szwajcarskie zegarki, ja ostatnio znalazłam fany model dla swojej przyjaciółki. Miała urodziny, a ja nie wiedziałam co kupić. Zegarek to prezent uniwersalny i praktyczny. Możesz zajrzeć na stronę Kliknij tutaj i może wybierzesz coś odpowiedniego:)
BucikSklep BucikSklep

Liczba postów: 173

Obejrzyj pełny profil
piątek, 24-02-2017, 09:31
Wszystko tak na dobrą sprawę jest kwestią naszej kreatywności oraz budżetu, bo im większy posiadamy na tym więcej można sobie pozwolić i wybór automatycznie staje się szerszy, chociaż z drugiej strony liczy się także pamięć i gest :) Modne i wygodne obuwie także jest fajnym pomysłem na prezent, zobaczcie sami www.BucikSklep.pl
Danka11 Danka11

Liczba postów: 148

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 27-02-2017, 19:32
Większość mojej biżuteri jest to srebro z dodatkiem kamieni szlachetnych (bursztyny, rubiny, ametyst) głónie kolczyki i łańcuszki, ale ostatnio przekonuję się do broszek :) a fajne błyskotki namierzam w sklepie online Jubilea bo są w przyzwoitej cenie, w sam raz na studencką kieszeń ;)
haniatorun haniatorun

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 06-03-2017, 14:37
Mi się wydaje, że dobrym prezentem na każdą okazję są dobre i markowe perfumy
angela90 angela90

Liczba postów: 75

Obejrzyj pełny profil
sobota, 18-03-2017, 13:37
Biżuteria jak najbardziej. Naszyjnik, albo bransoletka. W aparcie jest spory wybór gustownej.
Lotka11 Lotka11

Liczba postów: 41

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 23-03-2017, 09:17
Jeżeli znamy bardzo dobrze kobietę, którą chcemy obdarować prezentem i wiemy jaki ma gust, to można jej kupić torebkę. Zresztą, która z nas nie chciałaby dostać nowej torebki? :) Ja zamawiałam niedawno w sklepie Torebki Zawsze Lubiane i uważam, że maja tam świetne modele. Znalazłam nawet jedną z Nobo, która strasznie mi się podoba.
Wiki111 Wiki111

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
piątek, 24-03-2017, 19:39
Ubrania, ubrania zawsze cieszą. Szczególnie z dobrej firmy.
A jeśli przy okazji można spotkać ciekawe osoby, to czemu by nie? ;)
https://www.facebook.com/events/1402944269780638/
scooby-doo scooby-doo

Liczba postów: 18

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 28-03-2017, 12:04
annasobot napisał(a):
Według mnie dobrym pomysłem są szwajcarskie zegarki, ja ostatnio znalazłam fany model dla swojej przyjaciółki. Miała urodziny, a ja nie wiedziałam co kupić. Zegarek to prezent uniwersalny i praktyczny. Możesz zajrzeć na stronę Kliknij tutaj i może wybierzesz coś odpowiedniego:)

Ktoś tu chyba bardzo CENI przyjaciółkę :)
Lotka11 Lotka11

Liczba postów: 41

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 06-04-2017, 18:01
Ja swoim rodzicom na ich rocznicę ślubu zakupiłam pościel z puchem gęsim z https://dilani.pl/. Rodzice są bardzo zadowoleni bo to naprawdę wysokiej jakości produkty, są lekkie ale naprawde ciepłe :)
bellaella bellaella

Liczba postów: 58

Obejrzyj pełny profil
piątek, 21-04-2017, 11:16
Pościel to w sumie dobry pomysł. Tak samo jak wszelkie świeczki, kominki, latarenki.
Youneedit Youneedit

Liczba postów: 18

Obejrzyj pełny profil
piątek, 28-04-2017, 08:01
Pościel to poniekąd dobry pomysł na każdą okazję, ale też z drugiej strony jest bardzo banalny i osobiście wolałbym dostać coś innego co także mi się przyda, jak markową i stylową odzież. Co o tym sądzicie?

www.Youneedit.pl

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida