Forum - Gwiazdy / TV / Kino - Co robicie po pracy?

ilkaa ilkaa

Liczba postów: 6

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 29-06-2017, 21:59
Przyjaciele i strimy na fb
IzunkaPiterowa IzunkaPiterowa

Liczba postów: 9

Obejrzyj pełny profil
piątek, 14-07-2017, 10:32
Oglądam seriale! Na przykład Gra o tron – mega wciągnąłam się w ten serial, aż nie spodziewałam się ze dla niego zdecyduje się na abonament z HBO w Kliknij tutaj :P No ale i tak bywa:D Ale jestem zadowolona bo przynajmniej lepszy pakiet to dostęp do lepszych seriali i programów. Ostatnio też bardzo spodobał mi się „Egzorcysta” na FOX i nowy serial w Dr Housem, zapomniałam tytułu, ale leci chyba na Trzynastej ulicy – polecam!
No a tak oprócz seriali to czytam ksiażki, chodze na basen i jak jest pogoda to wsiadam na rower i jeżdzę.
Reggo4 Reggo4

Liczba postów: 8

Obejrzyj pełny profil
piątek, 14-07-2017, 19:14
Co się robi po pracy? Moim zdaniem możliwe są tylko i wyłącznie dwa rozwiązania. Te rozwiązania to spotkania ze znajomymi i lenistwo. O czymś zapomniałem?
Meduzza Meduzza

Liczba postów: 47

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 17-07-2017, 12:49
ja najpierw poświęcam się obowiązkom domowym, a dopiero potem jest czas na przyjemności i chwilę dla mnie.
kaktus23 kaktus23

Liczba postów: 13

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 17-07-2017, 15:42
lubię robić jakieś fajne gadżety do domu, ramki, a nawet ostatnio udało mi się zrobic stolik, wyrzynarka ryobi którą kupilam męzowi się przydąła ;) fajnie mi się z nią pracuje i szybk praca idzie, jak tylko mam wolniejszą chwilę to szperam w necie,w poszukiwaniu inspiracji :) materiały jakoś same się znajdują
kamilasadowska kamilasadowska

Liczba postów: 2

Obejrzyj pełny profil
piątek, 28-07-2017, 13:43
Jakiś dobry serial, film i relaks :)
Mysia90 Mysia90

Liczba postów: 13

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 08-08-2017, 19:12
Ja najczęściej książka, kocyk i tyle. Od czasu do czasu lubię gdzieś wyjść z przyjaciółmi, najczęściej do restauracji, ale ostatnio odkryliśmy escape roomy (żeby dowiedzieć się co to: Kliknij tutaj . Bardzo fajna rozrywka :)
Zbyszek89 Zbyszek89

Liczba postów: 82

Obejrzyj pełny profil
środa, 30-08-2017, 10:39
A ja dla relaksu lubię zaszyć się na godzinę przed komputerem i pograć ze znajomymi w jakąś dobrą gierkę. Ostatnio bardzo wciągnęliśmy się w League of Legends. Jeśli jeszcze jej nie testowaliście, to zajrzyjcie do poradnika Kliknij tutaj a z niego dowiecie się, jak najlepiej zacząć. To bardzo pomaga w relaksie ;)
herbaciana herbaciana

Liczba postów: 135

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 04-09-2017, 18:58
Najczęściej czytam książki bo to mnie najbardziej relaksuje :) wyszukuję ciekawe tytuły w internetowych księgarniach i kupuję :) ostatnio zamówiłam całą górę książek na inbook.pl w super cenie
marmurans marmurans

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 05-09-2017, 21:14
W 100% zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
jarska jarska

Liczba postów: 52

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 17-09-2017, 02:25
Ja chcę znaleźć swoją drugą połówkę. Spotykam się z ludźmi, chodzę na imprezy. Poznaję nowych ludzi. Korzystam z aplikacji randkowej Kissograph, to aplikacja randkowa (iOS i Android) zaprojektowana tak, by pomóc jej użytkownikom poznać naprawdę pasujące do nich osoby i zbudować długotrwałe relacje. Zobacz na Kliknij tutaj

Reklama
Reklama

Mobilna Zeberka

Zeberka na iPhone'a Zeberka na Androida