Wasze stylizacje: Katarzyna

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

"Lubię łączyć ze sobą różne style!"

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl. Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".
Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce!

Polecane wideo


Czekamy!


Modą interesowałam się od zawsze. Zbierałam inspiracje z różnych magazynów modowych. Już jako nastolatka przeszukiwałam szafy mojej Mamy oraz Babci licząc na to, że znajdę w nich jakieś perełki. Do dziś moją ulubioną torebką jest skórzana kopertówka od Babci z lat siedemdziesiątych.
Lubię łączyć ze sobą różne style, nie trzymam się kurczowo jednego. Moda to dla mnie zabawa,nieskończone możliwości doboru stroju, wyrażanie siebie i swoich nastrojów. Wszystko to i wiele więcej znajdziecie na moim blogu aproditeisland.blogspot.com.

TA STYLIZACJA JEST MIESZANINĄ FAKTUR. KOLORYSTYKA JEST BARDZO ZACHOWAWCZA, UTRZYMANA W JEDEN TONACJI. MOIM ZDANIEM HIT TEJ ZIMY.

Katarzyna ma na sobie:


KARDIGAN - ZARA
SPODNICA - NO NAME
KOSZULA - VINTAGE
BUTY - CHARLES & KEITH
PASEK - PCHLI TARG


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!