OMG! Facet zrobił makijaż swojej dziewczynie. Internetowe trolle go zjadły!

przejdź do komentarzy
viral viral/© Instagram

Na serio, było za co hejtować?

Artystka makijażu Jade Hydaria zaprosiła swojego partnera Curta Rendle do wyzwania. Przed kamerą miał jej zrobić makijaż. Wyniki są imponujące. Doskonale dobrał cień do powiek i bazę, precyzyjnie zastosował szminkę i ukształtował jej niesforne brwi. Nie zapomniał też użyć korektora i wszystkich innych niezbędnych elementów makijażu. Okazało się, że facet ma talent!


Film natychmiast stał się viralem, więc Jade udostępniła jego skróconą wersję na Instagramie. Dodała też słodki podpis:

Więc pozwoliłam, aby moje kochanie @rocknrendle zrobiło mi dziś makijaż


Hejterzy zalali film paskudnymi komentarzami, atakującymi męskość Curta i kwestionującymi ich relację. Dlatego Jade zaktualizowała podpis pod zdjęciem i dodała:


ZOBACZ TEŻ: OMG!Oto 15 tragicznych makijaży, które starszą w Internecie


Nienawidzę się tłumaczyć, ale muszę to powiedzieć: męskość wielu z was jest tak krucha, że nie zrozumiecie, że zrobiliśmy to dla zabawy. Jestem profesjonalną makijażystką i chciałam zobaczyć, jak on poradzi sobie z tą sztuką. Widziałem wiele komentarzy, kwestionujących jego męskość, ale ma jedną z najbardziej niebezpiecznych prac na świecie, gra na gitarze elektrycznej i pije jägera jak mistrz. Jak dla mnie, brzmi męsko.ZOBACZ TEŻ: Tego zdjęcia nie możecie przegapić! Tak Magda Gessler wygląda bez makijażu

Choć wielu hejterów szybko odpuściło, to zaskakujące, że dziewczyna musiała bronić swojego partnera, tylko dlatego, że wie, jak wykonać makijaż. To chyba nie czyni go mniej męskim?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj